Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

FOTO/ Enca puthet në buzë me Noizyn

Në postimin e fundit Enca ju kërkonte fansave të saj të bënin Montazh fotot e tyre duke puthur Encen, konkurs që këngëtarja do ta zhvillonte me rastin e Shën Valentinit.

Dhe si duket disa përdorues të Instagramit kanë shkuar larg. Ata, në vend se të i bëjnë montazh vetes, i kanë bërë montazh Encës me Noizyn.

 

 This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

FOTO/ Enca puthet në buzë me Noizyn

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×