Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

FOTO/ Seksi si Olta Gixhari, super e nxehtë

Aktorja Olta Gixhari shquhet për format perfekte trupore dhe në fakt, jo pak herë i ka tregur ato.

Këtë e ka bërë edhe në një sesion të fundit fotografik.

Foton e mëposhtme të shkëputur nga ky set fotografik Olta e ka publikuar në profilin personal rrjetett sociale. Në të ajo shfaqet superseski.

Dhe pikërisht me këtë pamje tundues e të saj, aktorja e njohur ju ka bërë thirrje mbështetësve të saj ta ndjekin në teatër këtë fundjavë dhe tjetrën.

 

 This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

FOTO/ Seksi si Olta Gixhari, super e nxehtë

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×