Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

FOTO/ Plasin lulet dhe çokollatat për Sadnën. Ja kush ia dhuroi!

Tags: njeuml

Aktorja Sarah Khan, e cila është kthyer në një personazh shumë të njohur dhe të dashur për publikun shqiptar,  ka përjetuar momente të bukura gëzimi gjatë ditës së sotme.

Ajo ka marrë si dhuratë një tufë me lule dhe çokollatat, të cilat duket se ia kanë ndryshuar ditën aktores së famshme indiane.

Personi i cili ia ka dhuruar ato ishte motra e saj, e cila kishte menduar kështu t’i bënte një surprizë të bukur për Sarën.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

FOTO/ Plasin lulet dhe çokollatat për Sadnën. Ja kush ia dhuroi!

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×