Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

FOTO/ Si dukej Arbana Osmani në vitet 2000

Me stilin e veçantë në të veshur dhe origjinalitetin e saj ka arritur që të jetë edhe ndër femrat më të pëlqyera të ekranit.

Por si Dukej Arbana Osmani në fillimet e karrierës së saj prej prezantueseje mund të shihni një fotografi të rrallë të viteve 2000, të siguruar nga revista Nam.

 

 This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

FOTO/ Si dukej Arbana Osmani në vitet 2000

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×