Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Godet sërish Xhesika Ndoj: Biznesmeni nga Tetova thjeshtë një fans i imi

Pas deklaratës të një Biznesmeni tetovar, se Xhesika Ndoj ka qenë e dashura e tij, ka ardhur edhe reagimi i këngëtares.

“Biznesmeni Nga Tetova është thjesht një fans i imi. Jemi ka takuar në një koncert dhe më ka kërkuar një puthje në faqe. Unë nuk jam si ato pseudo këngëtare që duan pak famë, arsyeja që e bëra publike këtë lajm ishte të tregoja, që nuk më interesojnë këto propozime, por që këngëtaret e tjera apo femrat e ekranit, mos të blihen nga ministra apo deputet”, thotë Xhesika.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Godet sërish Xhesika Ndoj: Biznesmeni nga Tetova thjeshtë një fans i imi

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×