Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Arrestohen 5 të rinj në Vlorë, rrahën dy punonjës të policisë

Policia e Vlorës ka arrestuar 5 persona pasi kundërshtuan me dhunë fizike dy efektivë policië.

Policia sqaron se ngjarja ka ndodhur në Dhërmi, pasi gjatë një kontrolli të ushtruar për persona me preçedent penal kanë bërë të mundur kapjen dhe arrestimin në flagrancë yë 5 personave pasi nuk ishin të pajisur me dokumentacion identifikimi. Por këta të fundit i janë kundër-përgjigjur efektivëve të policisë me forcë, duke mos iu bindur urdhërave të tyre dhe duke goditur me grushta 2 punonjës policie me iniciale B.M dhe M.L.

Të arrestuarit janë:

1.Luftar Hysa, 20 vjeç, banues në Kamzë – Tiranë.

2.Marjan Gjergji, 30 vjeç, banues në Lezhë.

3.Edmond Gjergji, 28 vjeç, banues në Lezhë.

4.Edison Dodaj, 20 vjeç, banues në Lezhë.

5.Aurel Dodaj, 29 vjeç, banues në Lezhë.This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

Arrestohen 5 të rinj në Vlorë, rrahën dy punonjës të policisë

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×