Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Toyota 2030 yılına kadar 1 milyondan fazla elektrikli araba satmayı planlıyor


Toyota, otomobil piyasasının gittikçe sıkılaşan emisyon standartlarını karşılamak için daha fazla yakıt hücresi kullanmaya çalışmasıyla önümüzdeki on yılda önemli bir elektrikli basını duyuracak en son otomobil üreticisidir.

2016'nın en büyük otomobil üreticisi 2020'lerin başında en az 10 adet elektrikli araç piyasaya süreceğini açıkladı. önce Çin'de ve daha sonra tüm dünyada kullanıma sunulacak. 2030 yılına kadar, tam akülü elektrikli araçlar ve hidrojen yakıtlı piller içeren 1 milyon "sıfır emisyonlu" araç da dahil olmak üzere en az 5,5 milyon elektrikli araç satmayı planladığını belirtti.

Buna rağmen, Toyota gaz elektrik hibridlerinde bir lider ve hazırda Mirai yakıt hücreli araç ve Prius Prime plug-in hibridi pazarlıyor . Fakat aynı zamanda devasa General Motors ve Volkswagen Group'un uzun menzilli takılı araçlarını geliştirmekte..


Toyota, Büyük Rakiplerinin Önüne Geçmeye Hazır!
Toyota, 2025 yılına kadar ilk Prius'da piyasaya sürülen hibrid sisteme daha fazla yatırım yapılması sayesinde 2025 yılına kadar tüm ürünlerini güçlendireceğini söyledi.

Pazartesi günü yapılan duyuru, Toyota'nın Mazda ve Denso Corporation ile pil teknolojileri için yeni bir şirket kuracak! Toyota, "Her şeyi elektrikle yürütme" sözü vermek için geç kalmış olabilir ancak güçlü bir otomobil üreticisi olarak rakipleri geçmek için mücadele etmeye devam ediyor..


This post first appeared on Mcs Medya, please read the originial post: here

Share the post

Toyota 2030 yılına kadar 1 milyondan fazla elektrikli araba satmayı planlıyor

×

Subscribe to Mcs Medya

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×