Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Samsung Galaxy S9 Ne Zaman Çıkıyor Tüm Cevaplar!


IPhone X'dan sonra, Samsung'un 2018 amiral gemisi bizlere çok iyi şeyler sunacak..

IPhone X Eylül ayında piyasaya çıktığından beri , diğer akıllı telefonlarının tüm dikkatini üzerine çekti! Yüz tanıma ve Animoji gibi birçok özellik.

Samsung, 2018'de gerçek bir amiral gemisini piyasaya sürmek için oldukça kararlı!

Önümüzdeki birkaç ay içinde gelecek son bir duyuruda, daha fazla ayrıntı sizlere bildirilecektir .

Kuruluşunun 10. yıldönümü nedeniyle verilen iPhone X, Samsung için bir sorun ya da belki bir fırsat yarattı.


Galaxy S8 ve S8 Plus geçen yıl 29. yıl Nisan ayında piyasaya sürüldü.. Samsung'un bu yıl 9 Ocak'ta Las Vegas'ta sunulması planlanan yeni telefonları piyasaya sürüleceği bildirdi . Bu olmadığı takdirde, Samsung Barcelona'da Galaxy S9 açılışını yapabilir.

İlk Snapdragon 845 İşlemciler  İle Sunulacak
Snapdragon 835'in Galaxy S8'de piyasaya girdiği göz önüne alındığında, Galaxy S9'un bir dizi yeni özelliği ve daha iyi pil ömrü sağlayacak olan Snapdragon 845 ile kapıdan çıkış yapması oldukça net . Ancak bugüne kadar sadece Xiaomi'nin önümüzdeki Mi 7'sinin  Snapdragon 845'i kullandığı kesinlikle onaylandı.

Qualcomm'un yeni Snapdragon 845 işlemcisi, Galaxy S9'da piyasaya sunulmasıyla birlikte Apple'ın Face ID teknolojisinde kullanılan 3D yüz algılama türünü de destekliyor. Apple'ın Face ID teknolojisi yüzünü algılamak için 30.000 kızılötesi ışık kullanırken, Qualcomm'un kapasitesi 50.000 nokta!


Söylenti: Galaxy S9  Katlanabilir Olabilir
Geçen yıl, Samsung katlanabilir bir telefon için bir patent başvurusunda bulundu, O günden bu yana şirketin mobil işletmesinin başkanı Associated Press'e , Samsung'un "bazı sorunlarını çözdükten sonra böyle bir telefon üreteceğini de" açıkladı..

2018 yılının başında Galaxy S9'un resmi çıkışına kadar haber ve söylentileri sitemizde sizlere açıklamaya devam edeceğiz..


This post first appeared on Mcs Medya, please read the originial post: here

Share the post

Samsung Galaxy S9 Ne Zaman Çıkıyor Tüm Cevaplar!

×

Subscribe to Mcs Medya

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×