Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Influencerzy typują wyniki meczów pierwszej fazy StarLadder Major Berlin 2019

Innocent, Furlan, Izak, Saju oraz redakcje eweszlo.pl i esportnow.pl na zaproszenie STS, największego bukmachera w Polsce, wezmą udział w rywalizacji polegającej na typowaniu zwycięzców meczów pierwszej fazy Starladder Major Berlin 2019 – jednego z największych międzynarodowych turniejów w CS:GO. Typy influencerów będą prezentowane przed każdą rundą w mediach społecznościowych oraz podczas sponsorowanej przez bukmachera polskiej transmisji turnieju dostępnej na kanale: twitch.tv/izakooo. Nie masz jeszcze konta w eSTeeSie? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

STS znany jest z organizacji unikatowych inicjatyw skierowanych do kibiców i fanów, które wyróżniają nas spośród pozostałych firm z branży. Zbliżający się Major skłonił nas do przygotowania akcji, w której rywalizować ze sobą będą znani gracze, influencerzy i redakcje portali esportowych. Ich zadaniem będzie wytypowanie zwycięzców 25 spotkań rozgrywanych w ramach pierwszej fazy Majora. Będzie to także okazja dla wszystkich fanów CS’a, aby sprawdzić, czy ich własne typy pokrywają się ze wskazaniami zaproszonych do zabawy ekspertów – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Zadaniem biorących udział w zabawie influencerów będzie wytypowanie zwycięzców spotkań rozgrywanych w ramach New Challengers Stage – pierwszej fazie berlińskiego Majora, która rozpoczyna się już 23 sierpnia. W sumie będą to 33 mecze. Każde poprawne wskazanie zwycięzcy spotkania to jeden punkt na koncie influencera. Informacje o typach Innocenta, Furlana, Izaka, Saju’na oraz ekspertów redakcji portali eweszlo.pl i esportnow.pl będą udostępniane na prowadzonych przez nich kanałach społecznościowych, a także za pośrednictwem poświęconych esportowi kanałów STS (Facebook i Twitter). Wskazania influencerów poznać będzie można również w trakcie sponsorowanej przez bukmachera polskiej transmisji turnieju dostępnej na kanale: twitch.tv/izakooo. Podsumowanie wyników rywalizacji będzie dostępne z końcem każdego dnia na kanałach społecznościowych STS.

Podczas rozgrywek New Challengers Stage drużyny walczą o awans do kolejnego etapu turnieju – pojedynków w New Legends Stage. Te z kolei są przepustką do New Champions Stage. Turniej zostanie rozegrany w berlińskiej Mercedes-Benz Arenie, a jego zwycięzcę poznamy 8 września.

Rywalizacja polegająca na typowaniu meczów pierwszej fazy Majora przez znanych graczy, influencerów i redakcje portali esportowych to kolejna już inicjatywa bukmachera realizowana z myślą o fanach Counter-strike’a. STS zaangażował się w sponsoring polskiej transmisji czterech cyklów rozgrywek w ramach turniejów Minora i prowadzących do nich europejskich kwalifikacji oraz głównego turnieju StarLadder Majora. STS był także oficjalnym sponsorem finałowych rozgrywek CS:GO podczas ESL Mistrzostw Polski. Dzięki bukmacherowi miłośnicy Counter-strike’a obejrzeli polską transmisję tegorocznego Charleroi Esport. W roku ubiegłym STS był zaangażowany w sponsoring FACEIT Major London.

STS jest oficjalnym sponsorem x-kom AGO, jednej z najlepszych drużyn CS:GO w Polsce. Wspiera także Pawła ‘innocenta’ Mocka – zawodnika CS:GO, który obecnie gra w barwach drużyny Illuminar Gaming. Ten kontrakt był pierwszym w Polsce przypadkiem, gdy bukmacher wsparł indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a. Bukmacher zdecydował się także na wsparcie Damiana „Nervariena” Ziaji, jednego z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. Podpisana z nim umowa to pierwszy w Polsce przypadek zaangażowania bukmachera w działania promocyjne skierowane do społeczności League of Legends. W minionych sezonach firma wspierała Polską Ligę Esportową – jedne z ważniejszych rozgrywek CS:GO w kraju – oraz drużynę esportową Izako Boars. STS włączył się również w inicjatywę dobroczynnego meczu rozegranego pomiędzy czołowymi polskimi drużynami CS:GO. Ponadto w grudniu 2018 r. bukmacher zorganizował – wraz z ‘innocentem’ i ‘Nervarienem’ – plebiscyt na esportową inicjatywę, który, głosami kibiców, wygrał kobiecy turniej lanowy CS:GO.

Obowiązuje regulamin Telefon zaufania dla osób uzależnionych behawioralnie (w tym od hazardu):  801 889 880 (czynny codziennie w godz. 17-22) Serwis GolfNews.pl ,przeznaczony jest TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Prezentujemy na swoich łamach tylko te zakłady bukmacherskie, które posiadają zezwolenie do urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów.
 • Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
 • Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
 • LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK;
 • Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
 • eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
 • forBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;
 • STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
 • SuperBet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017;
 • TOTALbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.12.2017;
 • PZBuk zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;
 • BetFan zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Ewinner zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.29.2017
 • Typiko zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.30.2017
 • Traf ZW zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.3.2018
 • Polski Bukmacher zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.28.2017
 • Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem
  Korzystając z serwisu Legalny Bukmacher godzisz się na otrzymywanie materiałów marketingowych, które są jego integralną częścią. Nieodłącznym elementem portalu Legalny Bukmacher są np. banery reklamowe, na których możemy promować swoje usługi i produkty oraz usługi i produkty podmiotów z nami współpracującymi. Materiały promocyjne możemy przesyłać naszym Subskrybentom także w ramach newslettera. Możesz być pewny, że nie będziemy nadużywać tej możliwości starając się udostępniać tylko takie informacje, których możesz od nas oczekiwać.

  The post Influencerzy typują wyniki meczów pierwszej fazy StarLadder Major Berlin 2019 appeared first on Golf News.  This post first appeared on Legalni Bukmacherzy, please read the originial post: here

  Share the post

  Influencerzy typują wyniki meczów pierwszej fazy StarLadder Major Berlin 2019

  ×

  Subscribe to Legalni Bukmacherzy

  Get updates delivered right to your inbox!

  Thank you for your subscription

  ×