Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

۳ نکته تکنیکی جهت حفظ کات عضله

۳ نکته تکنیکی جهت حفظ کات عضله

برنامه تمرینی برای کات عضلات

۱- همواره از میزان دریافت رشد مغذی‌های روزانه مطلع باشید

این موضوع برای هر شخص بسته به کالری مورد نیازش متفاوت می‌باشد. برای اطلاع از میزان مورد نیاز کالری روزانه، از حسابگر متابولیسم پایه BMR می‌توان بهره برد.

مناسب‌ترین روش جهت حفظ تفکیک عضلات، نسبت ۲:۲:۱ می‌باشد و به بیان ساده‌تر به ازای هر  گرم پروتئین، شما می‌بایست ۲ گرم کربوهیدرات و فقط ۱ گرم چربی مصرف کنید.

۲- دستکاری در دریافت درشت‌مغذی‌ها

تعداد ۲ درشت مغذی که بهتر است در میزان دریافت آن کمی تغییر ایجاد کرد کربوهیدرات و چربی می‌باشد. مقدار این تغییر هم بستگی زیادی به چگونگی تمرینات شما دارد. برای مثال، رژیم سرشار از چربی و همچنین کربوهیدرات کم، ایده‌آل‌ترین انتخاب در زمان اجرای تمرینات هوازی پرحجم است که با سرعت ثابتی صورت می‌گیرد اما برعکس، رژیم غنی از کربوهیدرات و میزان چربی کم را می‌توان زوج مناسبی در برنامه‌های تمرینی اینتروال پرشدت و یا تمرین بدنسازی پرشدت دانست.

کات کردن عضلات پا

۳- روزه‌داری متناوبی:

در این روش برای نمونه، شما می‌توانید برای ۸ ساعت از مواد غذایی بهره برده اما تا ۱۶ ساعت، تنها موادی که جاز به مصرف آن هستید شامل «آب،  چای سبز یا قهوه تلخ» می‌باشد.

منبع: Muscle & Strength

هفته نامه البرز

نوشته ۳ نکته تکنیکی جهت حفظ کات عضله اولین بار در عضله سازی حرفه ای |فیتنس|بدنسازی پدیدار شد.This post first appeared on Donyayeazoleh, please read the originial post: here

Share the post

۳ نکته تکنیکی جهت حفظ کات عضله

×

Subscribe to Donyayeazoleh

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×