Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

2x Containers workshop s vlastním PC

Využití kontejnerizace a mikroslužeb v cloudovém prostředí je poslední dobou jedno z nejžádanějších témat. Na červen jsme pro vás připravili dva čistě technické workshopy na výše uvedené téma, svým obsahem a zaměřením se ale liší. Obě Akce se konají v budově Microsoft s.r.o., Praha 4.

11.6. Pořádáme Docker, Managed Kubernetes a distribuované PaaS služby v globálním cloudovém prostředí formou CI/CD (v češtině, placené).  Celodenní akce, minimum slidů, spousta Bash v příkazové řádce, je určeno pro pokročilé uživatele zejména Java/Linux/OSS, třeba znalosti GitHub, nebudou probírány základy kontejnerizace. Akce je organizována se společností Edutraings s.r.o.

18.6. Bude probíhat App Modernization/Containers Azure DevCamp. (v angličtině, mezinárodní přednášející, zdarma)
Celodenní akce pro IT odborníky a vývojáře. Dopoledne trocha teorie a hodně ukázek, odpoledne rozdělení do dvou HOL praktických tracků jeden pro Architekty a IT odborníky druhý pro vývojáře, v obou se předpokládá použití vlastního počítače, veškeré prostředí budete mít předem připravené.

Nenechte si ujít příležitost se prakticky naučit něco nového!

Těšíme se na setkání,
Jiří Burian

Share the post

2x Containers workshop s vlastním PC

×

Subscribe to Msdn Blogs | Get The Latest Information, Insights, Announcements, And News From Microsoft Experts And Developers In The Msdn Blogs.

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×