Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Nasze ulubione domki dla dzieci

domki dla dzieci, domek ogrodowy, domki ogrodowe, domki do ogrodu, domki smoby, domki kidkraft, brykacze.pl

Mamy już połowę lutego, więc do kalendarzowej wiosny zostało nieco ponad miesiąc. Jest to idealny czas, by pomyśleć już o zabawkach do ogrodu. Topowym produktem w tej kategorii zabawek są oczywiście ogrodowe Domki Dla Dzieci.

Domki ogrodowe

Drewniany domek ogrodowy KidKraft Seaside Cottage

domek dla dzieci, domek drewniany, domek ogrodowy, brykacze.pl, kidkraft

Wykonany z niesamowicie wytrzymałego drewna, wspaniały Domek ogrodowy amerykańskiej firmy KidKraft. Jego ogromnym atutem jest wspaniały wygląd, który przywodzi na myśl nadmorską chatkę na amerykańskim wybrzeżu. Domek posiada duże okna, otwierane drzwi, oraz okienko bistro, oraz ławeczkę. Rewelacyjny jest również wiatrowskaz na dachu.

Domek ogrodowy Smoby Friends z kuchnią i dzwonkiem

domek ogrodowy, domek dla dzieci, domek do ogrodu, smoby, brykacze.pl

Wspaniały domek ogrodowy, który nie tylko świetnie prezentuje się w ogrodzie, ale również posiada wiele funkcjonalnych elementów, które urozmaicają zabawę. Domek wyposażony jest w ogrodową kuchnię, półdrzwi, a także stolik piknikowy z ławeczkami. Domek ozdobiony jest kwiatami, a jego elewacja to wspaniała imitacja białych desek. Genialny produkt w świetnej cenie.

Domek dla dzieci Smoby Neo Jura

domek ogrodowy neo jura, domek dla dzieci, domek do ogrodu, smoby, brykacze.pl

Domek ogrodowy Neo Jura może wyglądać na pierwszy rzut oka jak najprostszy domek na świecie. Jest kolorowy i uroczy, ale nie posiada żadnych dodatków, które by go wyróżniały… No właśnie! Dodatki możecie wybrać sami! Jest to modułowy domek, który jest jedynie podstawą – można do niego dołączyć liczne elementy, takie jak kuchnia, stolik piknikowy, dzwonek do drzwi, oraz dużo więcej. Jest to jedyny taki domek na rynku.

Akcesoria do domku Neo Jura

Kuchnia letnia Smoby Neo Jura

kuchnia dla dzieci, kuchnia letnia, kuchnia ogrodowa, neo jura, domek smoby, brykacze.pl

Kuchnia, którą niektórzy mogą znać z domku Friends. W przypadku Neo Jura jednakże, to Ty wybierasz akcesoria, dlatego kuchnię można kupić osobno. Posiada niezbędne akcesoria, kuchenkę grillową, zlew, sztućce, oraz naczynia. Wspaniałe rozwiązanie na letnie grillowanie!

Pełne drzwi do domku Neo Jura

drzwi do domku, neo jura, brykacze.pl, smoby, neo jura akcesoria

Pełne drzwi do domku ogrodowego dla dzieci Neo Jura. Zapewniają jeszcze większą prywatność, zwłaszcza, że zamykane są na kluczyk. Jako dopełnienie do takich drzwi, warto również zaopatrzyć się w dzwonek.

Dzwonek do drzwi Neo Jura

dzwonek do drzwi, neo jura, domek dla dzieci, domek modułowy, akcesoria neo juraDzwonek do drzwi jest wspaniałym uzupełnieniem wyposażenia domku. Jest niedrogi, posiada miejsce na wpisanie imienia dziecka, oraz wydaje dźwięk prawdziwego dzwonka! Dzięki niemu gospodarz usłyszy, że przybyli goście.

brykacze.pl, sklep z zabawkami, zabawki dla dzieci

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Artykuł Nasze ulubione domki dla dzieci pochodzi z serwisu Brykacze.pl - blog. Wszystko o zabawkach..This post first appeared on Brykacze.pl - Blog O Zabawkach., please read the originial post: here

Share the post

Nasze ulubione domki dla dzieci

×

Subscribe to Brykacze.pl - Blog O Zabawkach.

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×