Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Darbe dataları Pensilvanya’da

Darbe Dataları Pensilvanya’da

Darbe girişimini yöneten isim olarak aranan Adil Öksüz’ün, FETÖ’cü cunta girişimine ait verileri Pensilvanya’ya ulaştırdığı belirtildi

FETÖ/PDY Darbe girişiminin bir numarası olan ve Ankara Akıncı Hava Üssü'nde darbe girişimini yöneten Adil Öksüz'ün, darbe emirlerini Pensilvanya'dan, darbe girişiminden 2 gün önce getirdiği ve dataları daha sonra Pensilvanya'ya ulaştırdığı ortaya çıktı.
1 AY DA 3 KEZ PENSİLVANYA'YA
Akıncı Hava Üssü'nde yakalandıktan 20 dakika sonra serbest bırakılan ve kayıplara karışan Öksüz'ün İstanbul'daki evinde yapılan aramalarda, bilgisayarlarına ve bazı belgelerine el konmuştu. Örgütün "Hava Kuvvetleri imamı" olduğu öğrenilen Öksüz'ün tüm dataları, örgütün üssü konumunda olan Pensilvanya'ya gönderdiği tespit edildi. FETÖ'cü darbe girişiminin kilit ismi Öksüz'ün, son bir ay içinde 3 kez Pensilvanya'ya gittiği anlaşıldı. Firari Öksüz'ün darbe girişiminde yaşananlarla ilgili verileri de Pensilvanya'ya aktarmış olabileceği tahmin ediliyor.
VEREN DOĞRULADI
Bu bilgileri, Fetullah Gülen'le birlikte 1970'li yıllarda FETÖ/PDY'yi kuran örgütün 2 numarası Nurettin Veren de doğruladı. Veren, önceki gün bir TV programında "Adil Öksüz, darbe emirlerini Pensilvanya'dan, darbe girişiminden 2 gün önce getirdi" dedi.
Nurettin Veren örgütün, NASA'ya, Twitter, Facebook ve Apple gibi teknoloji devlerine üst düzey yöneticiler soktuğunu belirtip "Gülen birilerinin beynini yıkarken, birileri de onun beynini yıkıyor" dedi.This post first appeared on Fileturk.Net - Fileturk.Net - Global Haber Servisi, please read the originial post: here

Share the post

Darbe dataları Pensilvanya’da

×

Subscribe to Fileturk.net - Fileturk.net - Global Haber Servisi

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×