Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

“Vaz Te’nin hiçbir yere gittiği yok”

“Vaz Te’nin Hiçbir Yere Gittiği Yok”

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya kampında sürdüren Spor Toto Süper Lig takımlarından Akhisar Belediyespor'da Ricardo Vaz Te'nin takımdan ayrılmasının söz konusu olmadığını açıkladı.

Sosyal medyada Portekizli sağ kanat oyuncusunun PTT 1'inci Lig ekiplerinden Adana Demirspor'la prensipte anlaştığı yönünde çıkan haberleri yalanlayan Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar, "Vaz Te'nin hiçbir yere gittiği yok. Biz de bu haberlere anlam veremedik" dedi.

Takımla birlikte kampa çalışan Portekizli futbolcunun performansından memnun olduklarını ifade eden Acar, "Vaz Te'nin 1 yıl daha sözleşmesi var. Bize gelen herhangi bir teklif yok. Olsa bile teknik heyetimizin kadroda kalmasını istediği bir isim. Yollarımızı ayırmayı düşündüğümüz başka oyuncumuz şu an için yok. Rodallega'da olduğu gibi gerçek dışı haberlerle motivasyonumuzu bozmaya çalışıyorlar, ancak bunu başaramazlar" diye konuştu.This post first appeared on Fileturk.Net - Fileturk.Net - Global Haber Servisi, please read the originial post: here

Share the post

“Vaz Te’nin hiçbir yere gittiği yok”

×

Subscribe to Fileturk.net - Fileturk.net - Global Haber Servisi

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×