Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Odchudzanie w tydzień

W ciągu tygodnia można przejść naprawdę sporą metamorfozę. Kosmetyczka, fryzjer, stylistka – to wszystko może pomóc uwidocznić Twoje walory i sprawić, że będziesz atrakcyjniejszą. Czy równie szybko można schudnąć? Czy odchudzanie w 7 dni Jest możliwe?

Niestety, ale odpowiedź w tym przypadku jest negatywna. Z punktu widzenia fizyki ciała, nie jest możliwe schudnąć (w założeniu minimum kilku kilogramów) w tydzień. Można oczywiście się odwodnić, co z odchudzaniem wspólnego ma naprawdę niewiele. Poza tym jest niebezpieczne dla organizmu i daje krótkotrwały efekt (waga wraca po pewnym czasie).

Odchudzanie jest procesem długotrwałym, a za dobre rezultaty uznaje się spalenie 1-2 kilogramów w ciągu miesiąca. Zatem w zależności od ilości nadwagi, można mniej więcej określić czas odchudzania. Oczywiście, będą to wyniki poglądowe. Wszak, na tempo odchudzania wpływ mają indywidualne uwarunkowania i poziom zaangażowania. Poniżej prezentujemy założenia, których spełnienienie powinno sprawić, że szybkość spalania tkanki tłuszczowej będzie stała na najwyższym poziomie.

Dieta odchudzająca – element bez którego odchudzanie jest praktycznie niemożliwe. Zmiana nawyków żywieniowych powinna zatem stanowic priorytet. Należy pamiętać, że jadłospis powinien być zbilansowany (ilość wartości odżywczych dostosowana do wagi i trybu życia), zdrowy i smaczny. O ile ta ostatnia cecha nie ma wpływu na jakość odchudzania, o tyle jest niesamowita ważna przy utrzymaniu motywacji.

Motywacja – kryzysy, kryzysiki i zwątpienie – prędzej czy później dopadają każdą osobę, która realizuje plan odchudzania. Dlatego też, niezwykle ważne jest utrzymanie motywacji na najwyższym możliwym poziomie. W przeciwnym razie może dojść do zaniechania utrzymywania diety, czy realizacji treningu.

Trening – aby spalić tłuszcz, należy „zmusić” organizm do pobierania większej ilości energii. Wówczas to wykorzystywany jest materiał zapasowy (tłuszcz). Trening powinien być wyczerpujący, a jego realizacja powinna zachodzić tak często jak to jest możliwe (sugerujemy 3-5 sesji treningowych w tygodniu).

Suplementacja – odchudzanie warto wspomagać wszelkiego rodzaju suplementami diety. Tabletki wspomagające procesy metabolizmu, spalania tkanki tłuszczowej są świetnym dodatkiem do diety oraz treningu. Same w sobie nie stanowią jednak alternatywy dla wyżej wymienionych procesów.This post first appeared on Oneloveorganics.eu | 523: Origin Is Unreachable, please read the originial post: here

Share the post

Odchudzanie w tydzień

×

Subscribe to Oneloveorganics.eu | 523: Origin Is Unreachable

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×