Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ted Travel’dan Türkiye Güvenli Mesajı

Manavgat Haber.
Manavgat Haber - Türkiye'nin Güncel, Doğru ve Seviyeli Haber Sitesi.

Yurt dışında Turkiye’ye yönelik yapılan olumsuz algı operasyonlarına karşın Türkiye’de hayatın normal ve güvenli olduğu mesajını Dünyaya duyurmak bugünler de yine turizmcilere düşüyor.

Biblio Globus’tan sonra Rusya’da kurulan ilk Türk tur operatörü olan Ted Travel Rusya’dan davet ettiği info gruplarını Türkiye’yi gezdirerek,göstererek anlattı.

TÜRKİYE’DE HAYAT NORMAL VE GÜVENLİ

Ted travel Ürün geliştirme müdür Sadık Turan; Amacımız Türkiye’nin nekadar güvenli olduğunu göstermek,birşey satmak için önce görmeniz yaşamanız lazım. Ted travel olarak yaptığımız sunumlar neticesinde Rusya’dan davet ettiğimiz info grupları Türkiye’nin güvenli olduğu kanısına vardılar. dedi.

SADECE TÜRKİYE’Yİ SATIYORUZ.

Ted Travel Ürün geliştirme Müdürü Sadık Turan, Ted travel’ın yakın gelecekte Kazakistan pazarınada açılmayı hedeflediğini ancak Türkiye’nin dışında farklı bir destinasyonu satmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını,Türk esnaflarıyla birlikte büyümeyi amaçladıklarını kaydetti.

TÜRKİYE’DE Ki İŞ ORTAĞIMIZ JAZZ TRAVEL

Türkiye’deki en büyük iş ortaklarının Jazz Travel olduğunu kaydeden Sadık Turan, Rusya’dan getirdiğimiz misafirlerimizi Jazz Travel sayesinde Türkiye’de en iyi şekide karşılanmasını ve ağırlanmasını sağladıklarını söyledi.

TÜRKİYE’DE  12 AY TURİZM MÜMKÜN

Türkiyenin tarihi , doğal ve kültürel zenginliklerinin  12 ay turizm  yapılabilmesi için fazlasıyla yeterli olduğunu belirten Ted Travel Ürün geliştirme müdürü Sadık Turan ,Turizm Bakanlığımızın Türkiye’de 12 Turizm yapılabilirliğini gösterecek tanıtımlar yapması gerektiğini ve bu tanıtımlar noktasında en büyük destekcilerinin Türk tur  operatörleri olcağını kaydetti.

ted travel
ted travel
ted travel
ted travel
ted travel
ted travel
ted travel

Ted Travel’dan Türkiye Güvenli Mesajı
YoneticiThis post first appeared on Manavgat Haber Sitesi Manavgat Türk, please read the originial post: here

Share the post

Ted Travel’dan Türkiye Güvenli Mesajı

×

Subscribe to Manavgat Haber Sitesi Manavgat Türk

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×