Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Anadolu Gençlik Derneği Çanakkale anma etkinlikleri

Manavgat Haber.
Manavgat Haber - Türkiye'nin Güncel, Doğru ve Seviyeli Haber Sitesi.

Anadolu Gençlik Derneği Manavgat Temsilciliği, Çanakkale Meydan Savaşlarının 102. yılı münasebetiyle çeşitli etkinlikler düzenleyecek.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Manavgat Temsilciliği, Çanakkale Meydan Savaşlarının 102. yılı nedeniyle ilçede çeşitli etkinlikler düzenleyecek. AGD Manavgat Temsilcisi Mehmet Gayretli, Çanakkale zaferinin 102. yılı etkinlikleri kapsamında bir dizi etkinlikler düzenleyeceklerini söyledi. Anadolu Gençlik Derneği genel merkez tarafından “250 Bin Şehide 250 Bin Hatim” kampanyası başlatıldığını hatırlatan Gayretli, “Bizde İnancın zaferi olan Çanakkale zaferinin 102. yılında bu kapmaya kapsamında hatimler indiriyoruz. Cüz ve hatim almak isteyenler bizlere 0242 746 0333 – 0541 276 6198 numaralı telefonlardan ulaşabilirler” dedi.

mehmet hayretli

RESİM SERGİSİ VE ÇANAKKALE MENÜSÜ İKRAMI

20 Mart 2017 Pazartesi günü Cumhuriyet Meydanında yapacakları etkinlikte halka Çanakkale menüsü ikram edecekleri ifade eden Gayretli, “Meydanda Çanakkale savaşını anlatan bir sergi açacağız. Bunun yanında vatandaşlarımıza Çanakkale menüsü olan hoşaf ve peksimet ikramımız olacak” diye konuştu.

KIZILAY’A KAN VERME KAMPANYASI

Yine aynı gün Cumhuriyet Meydanında Kızılay’ın kurduğu kan çadırında şehitler adına kan bağı etkinliğinde bulunacaklarının altını çizen Gayretli, Manavgat halkını da etkinliklere katılmaya davet etti.

agd manavgat

Anadolu Gençlik Derneği Çanakkale anma etkinlikleri
YoneticiThis post first appeared on Manavgat Haber Sitesi Manavgat Türk, please read the originial post: here

Share the post

Anadolu Gençlik Derneği Çanakkale anma etkinlikleri

×

Subscribe to Manavgat Haber Sitesi Manavgat Türk

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×