Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Melih Gökçek’ten Ankara’yı sarsacak tweet

Melih Gökçek’ten Ankara’yı Sarsacak Tweet

Manavgat Haber.
Manavgat Haber - Türkiye'nin Güncel, Doğru ve Seviyeli Haber Sitesi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter adresinden çok konuşulacak bir paylaşım yaptı.

Gökçek paylaşımı saniyeler sonra sildi. turkishnews’te Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile ilgili haberi paylaşan Gökçek’in, bu tweeti paylaşırken, “İB. KALIN” diye yazması dikkat çekti.

Gökçek’in paylaştığı haberde “Recep Tayyip Erdoğan’ın baş danışmanı İbrahim Kalın, CIA raportörü çıktı” iddiası ileri sürülüyor.

İşte Gökçek’in paylaştıktan sonra hemen sildiği o tweet…

Melih Gökçek: Tweet sehven atılmıştır

Gece yarısı gündeme bomba gibi düşen haber sonrası İbrahim Melih Gökçek, resmi twitter hesabından mesaj atarak, iddiaları yalanladı. Melih Gökçek, daha önce İbrahim Kalın ile yapılan haberi İbrahim Kalın’a mesaj atmaya çalışırken sehven yanlış tuşa bastığını ve mesajın genele düştüğünü ifade etti.

Bilindiği gibi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek’in twitter hesabından atılan twiti görenler gözlerine inanamadı. 00:36 saatlerinde atılan twitte Cumhurbaşkanlığı Baş Danışmanı İbrahim Kalın hakkında çıkan bir haberi paylaşan mesajda İbrahim Kalın’ın CIA raportörü çıktı iddiası vardı. Tweet hemen silindi. Melih Gökçek tweetin yanlışlıkla atıldığını belirterek şu ifadelere yer verdi.

“Twit alemi. Fetocu alçakların İbrahim Kalın kardeşimle ilgili daha önce yaptıkları haberi tekrar gündeme getirmek istediklerini gördüm. İbrahim’e bu linki direkt mesaj atmaya çalışırken sehven yanlış tuşa basmışım mesaj genele düştü… Kimse bundan bir ekmek çıkartmaya kalkmasın… İbrahim Kalın kardeşimle de konuştum. Fetocuların ilk defa Taraf gazetesinde dile getirdikleri bu yalan ve alçak haberin hiçbir kıymeti yoktur. Fetocular attığınız bu iftiraların içinde kendiniz boğulacaksınız…”

Melih Gökçek’ten Ankara’yı sarsacak tweet
YoneticiThis post first appeared on Manavgat Haber Sitesi Manavgat Türk, please read the originial post: here

Share the post

Melih Gökçek’ten Ankara’yı sarsacak tweet

×

Subscribe to Manavgat Haber Sitesi Manavgat Türk

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×