Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Melih Gökçek: Tweet sehven atılmıştır

Melih Gökçek: Tweet Sehven Atılmıştır

Manavgat Haber.
Manavgat Haber - Türkiye'nin Güncel, Doğru ve Seviyeli Haber Sitesi.

Gece yarısı gündeme bomba gibi düşen haber sonrası İbrahim Melih Gökçek, resmi twitter hesabından mesaj atarak, iddiaları yalanladı. Melih Gökçek, daha önce İbrahim Kalın ile yapılan haberi İbrahim Kalın’a mesaj atmaya çalışırken sehven yanlış tuşa bastığını ve mesajın genele düştüğünü ifade etti.

Bilindiği gibi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek’in twitter hesabından atılan twiti görenler gözlerine inanamadı. 00:36 saatlerinde atılan twitte Cumhurbaşkanlığı Baş Danışmanı İbrahim Kalın hakkında çıkan bir haberi paylaşan mesajda İbrahim Kalın’ın CIA raportörü çıktı iddiası vardı. Tweet hemen silindi. Melih Gökçek tweetin yanlışlıkla atıldığını belirterek şu ifadelere yer verdi.

“Twit alemi. Fetocu alçakların İbrahim Kalın kardeşimle ilgili daha önce yaptıkları haberi tekrar gündeme getirmek istediklerini gördüm. İbrahim’e bu linki direkt mesaj atmaya çalışırken sehven yanlış tuşa basmışım mesaj genele düştü… Kimse bundan bir ekmek çıkartmaya kalkmasın… İbrahim Kalın kardeşimle de konuştum. Fetocuların ilk defa Taraf gazetesinde dile getirdikleri bu yalan ve alçak haberin hiçbir kıymeti yoktur. Fetocular attığınız bu iftiraların içinde kendiniz boğulacaksınız…”

Melih Gökçek: Tweet sehven atılmıştır
YoneticiThis post first appeared on Manavgat Haber Sitesi Manavgat Türk, please read the originial post: here

Share the post

Melih Gökçek: Tweet sehven atılmıştır

×

Subscribe to Manavgat Haber Sitesi Manavgat Türk

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×