Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Manavgat’ta iş var fuarı için yerler belirlendi

Manavgat Haber.
Manavgat Haber - Türkiye'nin Güncel, Doğru ve Seviyeli Haber Sitesi.

Manavgat’ta iş var sloganıyla gerçekleştirilecek olan fuar, 17-18 Mart günü Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde başlıyor

7 Kurumun işbirliği ile ilk gerçekleştirilecek olan ve işçi ve işvereni buluşturacak fuar organizasyonu “Manavgat’ta İş Var” sloganıyla Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde 17-18 Mart’ta gerçekleştirilecek. Fuar öncesi yerler kura ile belirlendi.

Manavgat Kaymakamlığı, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO), Manavgat Belediyesi,  Manavgat MATSO Turizm Fakültesi,  Manavgat Meslek Yüksek Okulu (MYO), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), İnsan Kaynakları Yöneticileri (İNKAY) ve Manavgat Sanayici ve İş Adamları Derneği (MASİAD) işbirliği ile işçi ve işvereni buluşturacak fuar organizasyonu gerçekleştirilecek. “Manavgat’ta İş Var” sloganıyla 17-18 Mart’ta Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde organize edilecek fuar öncesinde MATSO toplantı Salonu’nda katılacak firmaların yerleri kura çekimi ile belirlendi.

Kura çekimine MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Aydın ÖZ,  MATSO Turizm Fakültesi Dekanı Hacer Bakır Sert, Manavgat Meslek Yüksek Okulu Müdürü Hakan Sert,  İŞKUR Manavgat Müdürü Yavuz Ayna, İNKAY Genel Sekreteri ve Manavgat Sorumlusu Cemile Akbulut ile stant açacak iş yeri temsilcileri katıldı.

Kuru çekimi öncesinde bir konuşma yapan MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, stant açacak olan işyeri temsilcilerine çalışmalar ve yapılacak etkinlik hakkında bilgiler verdi.   İkincisi gerçekleşecek olan fuarın hem işçi hem de işveren için önemine değinen Başkan Boztaş, Fuara yoğun bir ilgilinin olduğunu ve birçok istihdam fuarından daha çok katılım olduğunu kaydetti. Başkan Boztaş, Fuarın resmi açılının 17 Mart saat 10.00’da geçekleşeceğini ifade etti.

Bakan Çavuşoğlu ve Vali Karaloğlu’nunda açılışa katılması bekleniyor

Başkan Boztaş, “ 7 kurumun katılımı ile gerçekleştirileceğimiz organizasyonun güzel ve verimli geçmesini bekliyoruz.  Fuarımızın açılışına Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt  Çavuşoğlu ve Antalya Valimiz Sayın Münir Karaoğlu’nun da katılması bekleniyor. Fuarımız ülke genelinde başlatılan istihdam seferberliğine bölgemize, ilçemize ve üyelerimize katkı sağlayacaktır.  Herkese hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

MATSO Turizm Fakültesi Dekanı Hacer Bakır Sert ise fuarın 2. günü CV hazırlama ve iş başvuru konusunda seminer düzenleyeceklerini belirterek şunları söyledi;  “Bu yıl fuarımızın ikincisini düzenleniyoruz.  Fuar içerisinde geçtiğimiz yıldan farklı olarak bu yıl kişilerin iş başvuru becerilerini geliştirecek CV hazırlanılmasını öğrenilmesini sağlayacak motivasyonlarını artıracak, İş başvurularında dikkat edilmesi gerekenler konusunda bir seminer düzenleyeceğiz. Şimdiden başarılı olacağını düşünüyor herkese hayırlı olmasını diliyorum”

Konuşmaların ardından katılımcı firmaların yerleri kura çekimi ile belirlendi.

manavgatta iş var

ahmet boztaş

hacer bakır sert

Manavgat’ta iş var fuarı için yerler belirlendi
YoneticiThis post first appeared on Manavgat Haber Sitesi Manavgat Türk, please read the originial post: here

Share the post

Manavgat’ta iş var fuarı için yerler belirlendi

×

Subscribe to Manavgat Haber Sitesi Manavgat Türk

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×