Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Manavgat çiçek açtı

Manavgat Haber.
Manavgat Haber - Türkiye'nin Güncel, Doğru ve Seviyeli Haber Sitesi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü Manavgat Hizmet Birimi, daha güzel bir Manavgat için, Cadde ve Bulvarların peyzaj ve bakım işlemlerini aralıksız sürdürüyor.

Ekipler; yatak hazırlığı, mevsimlerine göre çiçek tohumu ve soğan ekimleri, budama ve peyzaj bakımı gibi işlemleri tamamlanan alanlarda ilkbaharın gelmesi ile birlikte çiçekler açtı.

Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü Manavgat Hizmet Birimi geçtiğimiz kış aylarında ilkbahar mevsimi için Büyükşehir’in sorumluluk alanı içinde olan, park, kaldırım ve refüjlere dikimini tamamladığı Menekşe, süs lahanası, Aslan ağzı, Şebboy, Bellis papatyası gibi mevsimlik çiçekler açtı.

Dikim çalışmalarının kısa sürede tamamlanıp açan çiçekler ilkbaharın gelmesiyle birlikte yeşil alanlar ve parklar çiçek kokusu ile baharın haberci oldu. Açan çiçeklerin bakımları yanı sıra ekipler, ağaç, bitki ve yeşil alanların bakım çalışmalarını da yürütüyor. Çiçeklerin açmasıyla birlikte Manavgat adeta renk cümbüşüne dönüştü daha güzel bir Manavgat için ekipler var gücü ile çalışmalarına devam ediyor.

antalya büyükşehir belediyesi

Manavgat çiçek açtı
YoneticiThis post first appeared on Manavgat Haber Sitesi Manavgat Türk, please read the originial post: here

Share the post

Manavgat çiçek açtı

×

Subscribe to Manavgat Haber Sitesi Manavgat Türk

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×