Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Manavgat Belediyesi Kitap Kafe

Manavgat Haber.
Manavgat Haber - Türkiye'nin Güncel, Doğru ve Seviyeli Haber Sitesi.

Manavgat Belediyesi kent halkının kültür ve sanat gelişimine katkı yapmak amacıyla hizmete sunduğu Kitap Kafe vatandaşları memnun etti

 MANAVGATLILAR ÇAY İÇERKEN KİTAP OKUYORLAR

Manavgat Belediyesi, kentin kültür hayatına katkı yapmak ve Kitap okuma oranını artırmak amacıyla hizmete sunduğu Kitap Kafe ve Konuşan Bank yoğun ilgi görüyor. Yukarı Pazarcı Irmak Kıyısı’nda yüzeyi kitap görünümü verilmiş dekoratif ve aynı zamanda içeri girildiğinde kitap dizmek için rafların bulunduğu konsept mimarideki kafeye gelen vatandaşlar, bir yandan ırmak manzarasında çayını içerken diğer yandan da kitabını okuyabiliyor. Konuşan Bank’ta düğmeye bastığı zaman ünlü şairlerin şiirini dinleyen vatandaşlar yapılan hizmetlerden dolayı Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti.

SÖZEN; “SOSYAL İÇERİKLİ ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK”

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kent halkının kültür ve sanat gelişimine katkıda bulunmaya temel ilke olarak benimsediklerini ifade etti. Sözen, “ Manavgat’ımızın sosyal ve kültürel dokusuna uygun olarak sosyal içerikli çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Tüm vatandaşlarımızı Kitap Kafe ve Konuşan Bank’tan yararlanmaya davet ediyorum” dedi.

manavgat konuşan banklar

manavgat belediyesi

Manavgat Belediyesi Kitap Kafe
YoneticiThis post first appeared on Manavgat Haber Sitesi Manavgat Türk, please read the originial post: here

Share the post

Manavgat Belediyesi Kitap Kafe

×

Subscribe to Manavgat Haber Sitesi Manavgat Türk

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×