Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

بزرگترین پروژه ریلی تاریخ استرالیا در ایالت ویکتوریا

صدای استرالیا – دولت ایالت ویکتوریا از تصمیم خود برای اجرای بزرگترین پروژه ریلی تاریخ استرالیا در این ایالت خبر داده است.

این پروژه عظیم ۵۰ میلیارد دلاری شامل ساخت یک مسیر ریلی زیر زمینی است که حومه‌های جنوب شرقی ملبورن را با گذر از حومه‌های شرقی و شمالی به فرودگاه جدید ملبورن و پس از آن به حومه‌های جنوب غربی ملبورن متصل خواهد کرد.

این مسیر ریلی در همین حال قرار است مهمترین شبکه‌های ریلی ملبورن را به یکدیگر متصل کند.

انتظار می‌رود اجرای این پروژه عظیم ۳۰ سال طول بکشد و با پایان یافتن آن مردم دیگر نیازی نیست برای رفتن به حومه‌های ملبورن ابتدا به مرکز شهر رفته و از آنجا به حومه مورد نظر خود سفر کنند.

این مسیر ریلی ۹۰ کیلومتر طول خواهد داشت و ۱۰ مسیر ریلی مختلف در ملبورن را به یکدیگر متصل خواهد کرد.

دنیل اندروز، نخست وزیر ایالت ویکتوریا در این خصوص گفته است که این پروژه می‌تواند مردم را به راحتی به مشاغل و محل کارشان متصل کند.

انتظار می‌رود با اجرایی شدن این پروژه صدها هزار خودرو از ترافیک جاده‌ها و خیابان‌های ملبورن و مناطق حومه‌ای آن حذف شوند.

بر اساس طرح ارائه شده قرار است عملیات اجرایی بخشی از این پروژه عظیم از منطقه چلتنهام در نوب شرق ملبورن تا باکس‌هیل تا سال ۲۰۲۲ اغاز شود و یک دهه به طول بیانجامد.

منبع: وبسایت The Age

نوشته بزرگترین پروژه ریلی تاریخ استرالیا در ایالت ویکتوریا اولین بار در صدای استرالیا. پدیدار شد.This post first appeared on Voice Of Australia, please read the originial post: here

Share the post

بزرگترین پروژه ریلی تاریخ استرالیا در ایالت ویکتوریا

×

Subscribe to Voice Of Australia

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×