Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Imprezy Wrocław i okolice marzec/kwiecień 2017


Imprezy we Wrocławiu i okolicach - marzec/kwiecień 2017


19 marca 2017 o godz. 16:00 Teatr Polski, Wrocław
BYĆ Jak Elizabeth Taylor, występują m.in. Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg
Spektakl o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywood, która do dzisiaj budzi podziw i fascynuje wielbicieli na całym świecie. Rok 1976. Do apartamentu słynnego hotelu The New York Palace, w którym mieszka wybitny psycholog Tony Slawers przychodzi niespodziewanie jego wieloletnia pacjentka Elizabeth Taylor. Po chwili pojawia się tam również Richard Burton. Także jego pacjent i przyjaciel. Po swoim drugim, spektakularnym małżeństwie postanawiają się rozstać. Autor sztuki podejmuje próbę analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością, a popularność i sława stają się przeszkodą w budowaniu właściwych relacji. [...] Wielkie emocje, namiętność, dowcip i wzruszenie, to wszystko w najnowszym spektaklu Jakuba Przebindowskiego "Być jak Elizabeth Taylor". Jak mówi autor sztuki: "Być jak Elizabeth Taylor" to dramat, w którym poznajemy bohaterkę walczącą o samodzielność, wolność wyborów i niezależność kobiet nawet jeśli, tak jak Taylor, płaci się za to wielką cenę. 
KUP BILET

23 marca 2017 o godz. 19:00 Hala Stulecia, Wrocław
Stand-up Polska, prowadzący: Bartosz Zalewski
"Ale ten czas leci. Dopiero wróciliśmy z poprzedniej Wielkiej Trasy, jeszcze nie skończyliśmy montować klipów, a zaraz ruszamy w następną?! Na serio? Na serio! Przez cały marzec będziemy wstawać na śniadanie, jechać busem, meldować się w hotelu, jechać busem, występować, jechać busem, spać, wstawać na śniadanie, jechać busem... Głównie będziemy jeździć busem, ale dzięki temu dojedziemy i do Twojego miasta!"
KUP BILET

25 marca 2017 o godz. 18:00 Hala Arena, Poznań
OPERA "MOJŻESZ" 
Opera "Mojżesz" to produkcja Opery Lwowskiej. Światowa premiera opery miała miejsce 23 czerwca 2001 roku. Była dedykowana papieżowi Janowi Pawłowi II podczas jego pielgrzymki na Ukrainę. Projekt uzyskał wsparcie finansowe Stolicy Apostolskiej, która przyznała na ten cel 75 tys. dolarów. Wiara Mojżesza w jedynego Boga została przyjęta przez wiele narodów świata. Mojżesz jako prorok jest szanowany przez chrześcijan, izraelitów i muzułmanów. Stał się symbolem mądrości i przewodnika narodów. Inscenizacje wyreżyserował polski artysta urodzony we Lwowie, Zbigniew Chrzanowski. Opera składa się z 2 aktów, 5 scen z prologiem i epilogiem. Scenografia przenosi widza na wypaloną przez słońce pustynię. Do tego gra świateł i efekty dymne. Mamy uczucie uczestniczenia w trudzie, monotonii życia tułaczy. Reżyser pokazuje złożoną sytuację i losy przewodnika, który w pewnym momencie zostaje odrzucony przez tych, którzy mu zawierzyli. Mojżesz przeżywa wielki dylemat odtrącenia. Nękają go rozterki o słuszności wyboru. 
KUP BILET

26 marca 2017 o godz. 19:00 Klubokawiarnia Mleczarnia, Wrocław
World-Wide Comedy Presents...
Three guys. Three countries. One explosive night of comedy!
KUP BILET

29 marca 2017 o godz. 19:30 Sala Koncertowa Radia Wrocław
Sergio & Odair Assad

Urodzeni w Brazylii bracia Sérgio i Odair Assad są nowym punktem odniesienia dla gitarzystów z całego świata wprowadzając nowe standardy poprzez swoją pomysłowość, innowacyjność i ekspresję. Ich wyjątkowy artyzm i niesamowite zgranie zawdzięczają bogatej tradycji muzycznej swojej rodziny, a także studiów u gitarzystki i lutnistki Moniny Tavory, studentki słynnego Andresa Segovii. 
KUP BILET

1 kwietnia 2017 o godz. 17:00 Sala Koncertowa Radia Wrocław
Kabaret Pod Wyrwigroszem
Krakowski Kabaret Pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Występuje w czwórkę: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski. W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz - satyryk z radia RMF FM. W najnowszym, tegorocznym programie Kabaretu pod Wyrwigroszem - "Variaté" znajdą Państwo najnowsze skecze, monologi i piosenki. Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju.
KUP BILET

2 kwietnia 2017 o godz. 19:00 ATM Scena na Bielanach, Bielany Wrocławskie
IRENA SANTOR
Wyjątkowy koncert, który będzie spotkaniem z najpopularniejszą polską piosenkarką naszych czasów. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty "Kręci mnie ten świat" oraz utwory z najnowszej płyty "Punkt widzenia", która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów zdobyła także serce i uznanie publiczności.
KUP BILET

6 kwietnia 2017 o godz. 18:30 Teatr Polski, Wrocław
NARODOWY TEATR BALETU Z ODESSY - JEZIORO ŁABĘDZIE
Temat baletu zaczerpnięty jest z różnych legend o dziewczynie zaklętej w ptaka, występujących w mitologii greckiej i folklorze baśniowym wielu krajów Europy i Wschodu. Akcja rozgrywa się w nieokreślonej epoce, w jakimś zakątku Europy. Z okazji dnia pełnoletności księcia Zygfryda odbywa się festyn, młodzież wiejska bawi się i tańczy w obecności dworu. Księżna oznajmia synowi, że jutro będzie musiał wybrać narzeczoną spośród przedstawionych mu na balu panien. Zygfryda martwi decyzja matki. By oderwać go od smutnych myśli, przyjaciele proponują wyprawę na polowanie. W dali widać stadko przylatujących łabędzi. Skalisty brzeg jeziora. Zjawia się stado łabędzi z królową na czele. Przyjaciel księcia Benno z towarzyszami celują z łuku do ptaków. Przybiega Zygfryd, przymierza się do strzału, gdy nagle staje przed nim królowa Odetta. Oczarowany jej pięknością książę nie pozwala strzelać do ptaków i odprawia myśliwych. Ze wszystkich stron otaczają go białe łabędzie, Odetta wyjaśnia księciu ich tajemnicę: zły czarownik Rotbard zamienił ją i jej towarzyszki w łabędzie, które tylko o północy nad brzegiem jeziora mogą przybierać ludzką postać. Zaklęcie to może jedynie złamać szczere uczucie człowieka, który nigdy jeszcze nie wyznał nikomu miłości.
KUP BILET

7 kwietnia 2017 o godz. 19:30 Hala Stulecia Wrocław
DŻEM
Jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. Legenda bluesowo-rockowego grania! 
Zespół Dżem powstał w 1973 roku, jednak potęga jego utworów sprawia, że są one aktualne również teraz. Charyzma członków zespołu z Ryszardem Riedlem na czele przyniosła im ogromne uznanie i popularność. Dżem w obecnym składzie to kontynuacja ważnej historii legendy muzyki. Niezliczona liczba hitów, ale także nowe przeboje utrzymane w charakterystycznym stylu zespołu Dżem oraz niepowtarzalna atmosfera - tego wszystkiego doświadczycie podczas wyjątkowej trasy zespołu.
KUP BILET

8 kwietnia 2017 o godz. 19:00 Club Carpe Diem, Wrocław
Beyond The Event Horizon
Poznański kwintet mający na koncie występy przed takimi grupami jak Crippled Black Phoenix, Antimatter i Long Distance Calling przypomni materiał ze swojego debiutu "Event Horizon", wydanego niedawno na winylu. Zespołowi towarzyszyć będą reprezentanci sceny postrockowej i progresywnej ze stolicy Wielkopolski: Abstrakt, Ayden, Appleseed i Allan Hills oraz dodatkowi goście.
KUP BILET 


20 kwietnia 2017 o godz. 20:00 Klub Firlej, Wrocław
Stand-up na Wrocku (Festiwal WROCEK 2017)
Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się raz w miesiącu w Klubie Firlej w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław. Program przeznaczony dla osób dorosłych.
KUP BILET

24 kwietnia 2017 o godz. 19:00 Teatr Polski, Wrocław
PRZEPRASZAM, CO PAN TU ROBI?
Był ciepły jesienny wieczór. Słońce powoli zachodziło ustępując miejsca nocy. Delikatny wiatr, poruszał gałązkami starej wierzby, cicho postukując w okiennicę stuletniego dworku. Jedynym i niepodważalnym świadkiem tamtych wydarzeń był księżyc dążący do pełni. Lecz nie uprzedzajmy faktów... Michał usiadł wygodnie w fotelu, przewracając kolejną stronę gazety, ukradkiem zerka na Marię, która ciągnąc Karola za rękę, w pośpiechu trzaska drzwiami. Tymczasem Krystyna, ze stoickim spokojem, bacznie obserwuje Jana, który skrzętnie szuka zegarka. Czy spodziewają się, że już niebawem...? Czy przeczuwają, że już za chwilę...? Jedno jest pewne, teraz wydarzenia zaczynają toczyć się błyskawicznie.
KUP BILET
This post first appeared on Dziennikarskie News, please read the originial post: here

Share the post

Imprezy Wrocław i okolice marzec/kwiecień 2017

×

Subscribe to Dziennikarskie News

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×