Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Pozytywny wynik auditu w Urzędzie Miasta Oleśnicy


Bardzo wysokimi ocenami i w efekcie pozytywnym wynikiem zakończył się przeprowadzony w zeszłym tygodniu audit w Urzędzie Miasta Oleśnicy. Jego celem było potwierdzenie zgodności Systemu Zarządzania Jakością (SZJ) z międzynarodową normą PN-EN ISO 9001:2009.

Pierwszy raz Polskie Centrum Certyfikacji przyznało Urzędowi Miasta Oleśnicy certyfikat systemu ISO w 2001 r. UMO był wówczas trzecim w Polsce urzędem samorządowym posiadającym taki dokument.

System Zarządzania Jakością skierowany jest na Klienta, w szczególności na spełnienie jego oczekiwań i uzyskanie jego zadowolenia oraz zwiększenie zaufania do urzędu lub przedsiębiorstwa. Obecnie rynek usług jest bardzo konkurencyjny i wymaga od instytucji potwierdzenia przez niezależną organizację standardu realizowanych zadań.

Podstawowe korzyści wynikające z Systemu Zarządzania Jakością to m.in. poprawa wizerunku Urzędu, zapewnienie stabilności i powtarzalności procesów, zapewnienie i utrzymywanie ładu organizacyjnego poprzez jednoznacznie określone procedury postępowania. Dodatkową wartością jest spełnianie przez SZJ wymagań kontroli zarządczej łącznie z przeprowadzoną analizą ryzyka.

Przypominamy, że na wszystkich stanowiskach w Urzędzie Miasta Oleśnicy Klienci mogą wypełnić anonimową ankietę dotyczącą obsługi. Pracownicy Urzędu są do Państwa dyspozycji.


Źródło: olesnica.pl

This post first appeared on Kurier Ratuszowy Oleśnica, please read the originial post: here

Share the post

Pozytywny wynik auditu w Urzędzie Miasta Oleśnicy

×

Subscribe to Kurier Ratuszowy Oleśnica

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×