Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Oleśnicki akcent na XIV Samorządowym Forum Kapitału i Finansów


W dniach 22-23 września w Katowicach odbywało się XIV Samorządowe Forum Kapitału i Finansów. Oleśnicę reprezentowali burmistrz Michał Kołaciński, dyrektor ZOS Danuta Leśniewska, była dyrektor ZOS w Oleśnicy (obecnie dyrektor CUW w Twardogórze) Maria Susidko i sekretarz miasta Zbigniew Rybak.

W tegorocznym Forum wzięło udział blisko tysiąc osób: liderów samorządów terytorialnych, skarbników, sekretarzy, ekspertów i praktyków oraz przedstawicieli administracji państwowej, świata biznesu, kultury czy NGO. Program obejmował ponad 60 paneli i debat, w tym konferencje tematyczne związane z wyzwaniami dla samorządowej oświaty i jakością życia seniorów.

W charakterze panelistów wystąpili Maria Susidko, która zaprezentowała dotychczas wdrożone w naszym mieście rozwiązania systemu e-oświata oraz Michał Kołaciński, przedstawiający ze szczególnym uwzględnieniem polityki senioralnej miasta koncepcję organizacji Centrum Usług Społecznych na bazie pomieszczeń po dawnej szkole medycznej w Oleśnicy. Obie prezentacje spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników Forum.

 Źródło: olesnica.pl / Fot. Zbigniew Rybak 
This post first appeared on Kurier Ratuszowy Oleśnica, please read the originial post: here

Share the post

Oleśnicki akcent na XIV Samorządowym Forum Kapitału i Finansów

×

Subscribe to Kurier Ratuszowy Oleśnica

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×