Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

5 Yje të Kinemasë që Kanë Filluar Karrierën në Pornografi


CAMERON DIAZ

Para se të luante në Charlie's Angels ajo pati një pjesëmarrje të shkurtër në industrinë e filmave për të rritur. Video ku ajo luajti ishte në fakt një video soft porn me pranga, zinxhirë e lidhje duarsh. Ajo shfaqet me gjithë rininë e saj 19 vjecare krejtësisht lakuriqe. Kamera e filmon atë tek godet një mashkull lakuriq të lidhur me zinxhirë. Ironi a fatit, filmi porno që luajti ajo quhej "She is no angel (ajo nuk është engjëll)". 

Kur ajo arriti suksesin në Hollywood me filmin "The Mask" ajo u mundua ta zhdukte videon. Në 2003 regjizori i filmit porno u mundua ti bënte shantazh Zj. Diaz duke i kërkuar 3,5 milionë USD për të zhdukur video. Në fakt ai përfitoi 3,5 vite burg për shantazhin. Në fund video u bë publike.ARNOLD SCHWARZENEGGERGuvernatori i famshëm i Kalifornisë bënte krejt një tjetër jetë në të 20-tat e tija. Ai është filmuar në atë kohë në një orgji të realizuar në një palestër të famshme si dhe duke konsumuar kanabis në një ditëlindje. Mbi të gjitha ai pozoi nudo për shumë revista porno homoseksuale.

Si duket në rini aktori i njohur ishte shumë më i hapur ndja lidhjeve homoseksuale krahasuar me kohën kur ishte guvernator dhe kundërshtoi dy herë radhazi ligjin që do të lejonte martesat homoseksuale.MATT LEBLANC


Personazhi më i preferuar i serialit Friends në vitet e rinisë ishte mjaft i shthurur. Para se të luante në serialin e famshëm ai ishte protagonist në serialin erotik "Red Shoe Diaries" transmetuar në vitet 90 nga kanali Showtime. Seriali drejtohej nga David Duchovny i cili luan gjithashtu disa skena seksi në film. Mat Leblanc në këtë film bën seks edhe në ashensor apo në sediljen e një motorri Harley. Si duket drejtuesit e Friends duhet të kenë pëlqyer atë që panë tek Leblanc që e ftuan të bëhej pjesë e Friends ku ai arriti të merrte edhe 1 milionë USD për seri.

Në një seri të Friends miqtë tallen me Join (personazhi i Friends luajtur nga Leblanc) se do luante në një film pornografik gjë që kujton performancën e rinisë së Leblanc plot humor.


JACKIE CHANNdoshta është pak e vështirë për tu besuar por edhe Jackie Chan, karateisti i famshëm, ka bërë një film porno. Në fillim të viteve 70 ai po luante në shumë filma me karate si figurant. Por edhe pse arriti të bënte pjesë edhe në stafin e filmave të Bruce Lee të ardhurat e tija nuk po njihnin ngritje. Kështu ai mendoi të fitonte pak ekstra para duke u futur në audicionet e filmit pornografik të realizuar në Hong Kong "All in the family". Në film shfaqet një Jackie Chan komplet lakuriq që kënaq aktoren e famshme pornografike Linda Chu. Filmi pati një sukses të madh për atë kohë duke arritur të ardhura prej 1 milioni në vitin 1975.

Në një intervistë të 2006 ai pranoi pjesëmarrjen në filmin porno dhe tha se nuk ishte ndonjë gjë e madhe. "Para 31 vjetësh më duhej të bëja gjithcka për të mbijetuar" - tha ai.SYLVESTER STALLONE


Para se të bëhej Rambo, Silvester Stallones ju desh të merrte vendime të vështira. 22 vjecar në atë kohë, ai kish vështirësi të gjente punë dhe do të bënte gjithcka për të siguruar para të lehta. Ai pranoi të luante në një film porno për të fituar vetëm 200 USD. "Unë flija në një stacion autobuzi në atë kohë dhe cilado shumë më bënte punë" - ka thënë ai në një intervistë për Playboy kur u pyet për performancën në këtë film për të rritur.

Vetëm 6 vjet më vonë ai u bë një super-star me rolin e Rocky Balboa. Kompania që xhiroi filmin porno kuptoi në atë moment se ishte koha për të fituar më shumë dhe ripublikoi filmin me titullin e ri "Itallian Stallion" që ishte edhe pseudonimi i aktorit në atë kohë. 


Mos harroni të lini një koment tani ose të Shpërndani këtë postim në Facebook etj.This post first appeared on 1FAKT - Teste Psikologjike E Kuize Logjike, please read the originial post: here

Share the post

5 Yje të Kinemasë që Kanë Filluar Karrierën në Pornografi

×

Subscribe to 1fakt - Teste Psikologjike E Kuize Logjike

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×