Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Horoskopi ditor, e premte 12 shkurt 2016


Ky horoskop vjen tek ju nga agjensia martesore me e madhe ne Shqiperi MBLESERI.com

Ditë e qetë parashikohet për të dashuruarit. Momente të bukura dhe harmonike do të përjetoni përkrah njeri-tjetrit. Beqarët do kalojnë një ditë të bukur dhe të mbushur me kënaqësi. Në planin financiar problemet do jenë të vazhdueshme.

Dashi


Edhe pse në dukje mund t’ju duket se nuk po ndodh asgjë, në të vërtetë është e kundërta. Në fakt, nuk mund të dëshironi më shumë se sa harmoninë që po përjetoni në marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët do kenë nevojë për më shumë siguri për të filluar një lidhje. Financat paraqiten të mira.

Demi


Yjet kanë parashikuar disa keqkuptime me partnerin/en tuaj sot, por mos u shqetësoni, nesë ruani qetësinë dhe zgjidhni komunikimin e duhur gjithçka do të zgjidhet. Beqarët do kenë plot takime interesante dhe do ndihen mirë. Buxheti më në fund do ekuilibrohet.

Binjakët


Sot mund t’ju mërzisin shumë situata, por ju duhet të rezistoni për të mos mërzitur njeriun tuaj të zemrës. Pra dukja do të jetë thelbësore. Beqarët do kalojnë një ditë të bukur dhe të mbushur me kënaqësi. Në planin financiar do jeni me shumë fat sot.

Gaforrja


Gjithë karakteristikat që po kërkoni te shpirti binjak mund të mos jenë reale, ose ndoshta mund të jeni pak si shumë ambicioz, prandaj pranojeni partnerin/en ashtu si e keni zgjedhur. Beqarët duhet të bëjnë kujdes, sepse personat që do i joshin nuk janë seriozë. Në planin financiar problemet do jenë të vazhdueshme.

Luani


Realiteti i fakteve mund të mos ju pëlqejë, por gjithsesi nuk mund të gënjeni veten se gjithçka po shkon mirë në marrëdhënien tuaj në çift. Duhet të rezistoni për pak. Beqarët duhet t’i besojnë instinktit të parë se nuk do zhgënjehen. Buxhetin menaxhoheni mirë.

Virgjëresha


Edhe pas shumë peripecive ju do të qëndroni sërish në këmbë për të përballuar sfidën e radhës përsa i përket lidhjes suaj në çift. Mos i lejoni më të tjerët të ndikojnë në marrëdhënien tuaj. Beqarët nuk duhet të jenë impulsivë se do bëjnë gabime. Kujdes me financat.

Peshorja


Ditë e qetë parashikohet për të dashuruarit. Momente të bukura dhe harmonike do të përjetoni përkrah njeri-tjetrit. Beqarët do vazhdojnë të mendojnë për një person që nuk kanë për ta bërë dot për vete. Për disa financat nuk do jenë shumë të mira.

Akrepi


Do të jetë i pashmangshëm qëndrimi mënjanë për ju sot, nuk do të vendosni dot për një pozicion në favorin tuaj pa u konsultuar më parë edhe me partnerin/en. Beqarët do fillojnë si me shaka një njohje që mund të përfundojë me martesë. Financat do jenë goxha të mira.

Shigjetari


Nëse besoni thellë në vete, atëherë do të gjendeni në situatën më të mirë, ose e thënë ndryshe: zgjidhni pengesat dhe problemet që ju bllokojnë të bëni përpara në marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët do kenë disa takime. Gjendja e financave do varet nga menaxhimi juaj.

Bricjapi


Duhet t’i qëndroni besnik fjalës së dhënë ose ndryshe bisedat tuaja me partnerin mund t’ju shkaktojnë debate dhe situata t’ju dalë jashtë kontrollit. Beqarët do i japin rëndësi miqësisë dhe nuk do mendojnë për dashurinë. Buxhetin vazhdoni ta menaxhoni me këtë ritëm.

Ujori


Dita e sotme do të jetë tejet pozitive për të dashuruarit, përderisa do të mund të përballoni një diskutim i cili do të jetë më tepër provokim nga ana e partnerit/es. Beqarët do jenë si në ajër dhe nuk do dinë carë të bëjnë me propozimet. Financat do kenë goxha përmirësime.

Peshqit


Mundohuni që t’i merrni më me lehtësi disa vendime për disa çështje në jetën tuaj në çift. Sepse ato nuk janë aq problematike sa mund të shkaktonin ndonjë “katastrofë”. Beqarët do mërziten pasi nuk do bëjnë dot për vete personin që pëlqejnë. Financat do jenë të mira, lejoni vetes edhe shpenzime.


This post first appeared on 1FAKT - Teste Psikologjike E Kuize Logjike, please read the originial post: here

Share the post

Horoskopi ditor, e premte 12 shkurt 2016

×

Subscribe to 1fakt - Teste Psikologjike E Kuize Logjike

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×