Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Horoskopi ditor, e enjte 16 mars 2017

Tags: tatildelaquo


Doni të shkarkoni aplikacionin tonë në Google Play me Horoskopin Ditor si dhe plot materiale të tjera mbi Zodiakun Perëndimor e atë Lindor? Kliko tani këtu për të shkuar tek Google Play!

Ky horoskop vjen tek ju nga Agjensia Martesore me e madhe Shqip MBLESERI.com . Duhet të përpiqeni me të gjitha mënyrat që të shmangni zënkat, do jetë një ditë e veçantë, në të cilën dikush nuk do rresht së provokuari. Situata ekonomike po kthehet gradualisht në normalitet, por gjithsesi mos bëni shpenzime të tepruara. Një takim gjatë kësaj të enjte do rezultojë vërtetë fatsjellës. 

KUJDES! Nëse dëshironi të lexoni të parët horoskopin ditor më të saktë e të përpiktë Shqip ju lutemi të pëlqeni faqen tonë Facebook ose të Bookmark faqen tonë dedikuar Horoskopit .

MBLESERI.com : Dashi 

Do të bëni diçka që do e acarojë shumë partnerin/en tuaj dhe do detyroheni të bëni gjithçka për të përmirësuar situatën. Mundohuni të mos kundërshtoni, pasi mund të përkeqësoni gjithçka. Gjatë pasdites do të keni mundësi të përmirësoni raportin tuaj, duke treguar anën romantike. Mundësi të mira do të keni në fushën e punës, por do ju duhet pak më shumë përkushtim se zakonisht. 

MBLESERI.com : Demi 

Duhet të shpenzoni më pak energji për aktivitetet tuaja, në mënyrë që të keni më shumë përqendrim. Një person do mundohet që t’iu ulë përpara miqve tuaj, por merreni situatën me filozofi, duke u treguar më superior. Lumturia mund të trokasë në mbrëmje, kur do takoheni me një person që do bëjë t’iu rrahë fort zemra. 

MBLESERI.com : Binjakët 

Nëse do përkushtoheni më shumë, do arrini të merrni më shumë rezultat si në punë edhe në dashuri. Shpesh mjafton që të tregoheni të qartë për të arritur synimet tuaja. Mos harroni të kaloni kohë me prindërit apo familjarët tuaj, pasi kanë nevojë për ju, për më tepër që edhe vetë do ndiheni mirë. Një takim gjatë kësaj të enjte do rezultojë vërtetë fatsjellës. 

MBLESERI.com : Gaforrja 

Duhet të përpiqeni me të gjitha mënyrat që të shmangni zënkat, do jetë një ditë e veçantë, në të cilën dikush nuk do rresht së provokuari. Sa i takon fushës së ndjenjave do jetë një ditë intensive, ku raporti do jetë mjaft harmonik. Sa i takon punës, do t’iu duhet të përkushtoheni më shumë. Shëndeti paraqitet përgjithësisht i mirë. Edhe financat do vijnë duke u përmirësuar.

MBLESERI.com : Luani 

Kjo është një periudhë shumë stresuese për të lindurit e kësaj shenje, për shkak të presionit në punë por edhe në jetën private. Në familje të gjithë do kenë nevojë për ju. Mundohuni të gjeni mënyrën për të shkarkuar gjithë stresin e mbledhur, pasi në të kundërt mund të keni një shpërthim nervash. Bëni më shumë kujdes me ushqimin. 

MBLESERI.com : Virgjëresha 

Mundohuni ta përballoni sa më qetësisht jetën, pasi këto ditë do shfaqeni shumë të tensionuar gjë që do ua vënë në pah edhe miqtë tuaj. Mundohuni të relaksoheni gjatë së enjtes, duke dalë me njerëz që ju bëjnë të ndiheni mirë. Gjatë pasdites mund të ndodh një ngjarje e rëndësishme, gjë që do e lumturojë partnerin/en tuaj. 

MBLESERI.com : Peshorja 

Aftësitë tuaja në komunikim do ju nxjerrin në pozitë të mirë. Megjithatë mundohuni të shmangni diskutimet për tema të nxehta, pasi mund të keqkuptoheni. Sa i takon raportit me partnerin/en do jetë një ditë e turbullt ku rrezikoni të ziheni. Mundohuni të ruani qetësinë dhe të gjeni pikat që ju bashkojnë.

MBLESERI.com : Akrepi 

Nuk do të keni shqetësime gjatë kësaj dite. Pas një jave të mbushur me angazhime, më në fund do shijoni një relaks absolut. Mundohuni të përfitoni nga ky moment për të qëndruar me familjen, duke qenë se kohëve të fundit e keni lënë pas dore për shkak të angazhimeve të shumta në punë. Sa i takon shëndetit, nuk do të keni shqetësime, por kujdes me peshoren. 

MBLESERI.com : Shigjetari 

Kjo e enjte do ju dhurojë emocione që nuk i prisnit. Ata që janë në kërkim të shpirtit binjak, mund të kenë një takim të kënaqshëm. Shikoni përreth dhe mundohuni të mos e humbni një rast të papërsëritshëm. Situata ekonomike po kthehet gradualisht në normalitet, por gjithsesi mos bëni shpenzime të tepruara. 

MBLESERI.com : Bricjapi 

Ju pret një ditë me shumë angazhime dhe lëvizje. Qysh në mëngjes do t’iu duhet t’i jepni zgjidhje një debati në familje. Mundohuni të ruani qetësinë, pasi gjithçka do të zgjidhet në mënyrën më të mirë të mundshme. Sa i takon raportit me partnerin/en, do kaloni një ditë të qetë, por mundohuni ti kushtoni më shumë vëmendje, pasi në të kundërt mund t’i mbetet qejfi. 

MBLESERI.com : Ujori 

Dita do jetë e mbushur plot me kënaqësi për të lindurit e kësaj shenje. Pas një periudhe me ulje- ngritje, do të merrni një lajm që do ju lumturojë pafund, duke ju garantuar sukses në punë. Gjatë kësaj të enjte do keni më shumë mundësi për të kaluar kohë me familjen dhe do jeni të kënaqur për këtë fakt.

MBLESERI.com : Peshqit 

Kjo e enjte parashikohet të jetë e mbushur me shumë vështirësi. Do të zgjoheni me kokën mes reve dhe nuk do arrini të përqendroheni siç duhet. Kufizohuni vetëm në bërjen e aktiviteteve rutinë dhe mos merrni rreziqe të panevojshme përsipër. Sa i takon raportit me personin tuaj të zemrës, dita do jetë përgjithësisht e qetë, por mundohuni që të mbani më shumë parasysh nevojat e tjetrit, pasi në të kundërt rrezikoni një debat.This post first appeared on 1FAKT - Teste Psikologjike E Kuize Logjike, please read the originial post: here

Share the post

Horoskopi ditor, e enjte 16 mars 2017

×

Subscribe to 1fakt - Teste Psikologjike E Kuize Logjike

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×