Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Horoskopi ditor, e mërkurë 7 dhjetor 2016


Ky horoskop vjen tek ju nga siti me i madh Shqip i njohjeve online MBLESERI.com . Mund ti lini të tjerët të bëjnë gabimet e tyre pa i vendosur nën presion. Gjithkush duhet të ketë eksperiencat e veta në jetë. Beqarët do realizojnë takime interesante që do i bëjnë të mendojnë edhe për të nisur një lidhje. Kujdes me financat, do keni ndikimin negativ të Plutonit.

MBLESERI.com : Dashi

Më në fund e keni kuptuar se si të veproni dhe si te arrini të zgjidhni mosmarrëveshjet me partnerin/en me të cilin keni debatuar edhe pa shkak kohët e fundit. Beqarët do mund të kenë njohje me persona të rinj nëse pranojnë të dalin me miqtë e tyre dhe të mos mbyllen në shtëpi. Në planin financiar gjendja do vijë duke u përmirësuar.

MBLESERI.com : Demi

Në orët e para të ditës do të ndodhë diçka që do t’ju prishë humorin ju që jeni në një marrëdhënie. Gjithsesi do të keni mundësi të rikuperoni dhe të riktheheni siç keni qenë. Beqarët nëse duan të ndryshojnë statusin duhet të pranojnë ftesat për takime dhe të tregohen më të hapur me personat. Kujdes me shpenzimet.

MBLESERI.com : Binjakët

Dita e sotme do të jetë mjaft e ngjeshur dhe nuk do keni fare kohë për partnerin/en, por nuk ka pse t’ju kapë paniku. Prisni të zgjidhni gjithçka hap pas hapi. Beqarët do realizojnë takime interesante që do i bëjnë të mendojnë edhe për të nisur një lidhje. Në planin financiar nuk duhet të shpenzoni me tepricë.

MBLESERI.com : Gaforrja

Jeni duke krijuar disa keqkuptime me njerëzit tuaj të dashur dhe nëse nuk zgjidhni diçka do të lejoni te merren të mirëqena. Beqarët do jenë mjaft joshës dhe sharmantë sot dhe do bëjnë për vete shumë persona që do takojnë. Në planin financiar kujdes me shpenzimet, yjet do ndikojnë negativisht.

MBLESERI.com : Luani

Sot duhet të merrni një vendim ju të dashuruarit. Analizoni mirë situatën në të cilën ndodheni dhe zgjidhni atë çka është më e mirë për ju personalisht. Beqarët do bëjnë çmos sot për të ndryshuar statusin e tyre. Në planin financiar do jetë një ditë me fat, do keni mundësi për përmirësime dhe shpenzime.

MBLESERI.com : Virgjëresha

Mund të arrini në përfundim të një çështje që ka kohë që po ju shqetëson. Megjithëse do të prekni personin që ju do, e vërteta duhet thënë. Beqarët do kenë takime interesante por do tregohen të mbyllur në vetvete duke humbur mundësi të mira. Kujdes me financat, do keni ndikimin negativ të Plutonit.

MBLESERI.com : Peshorja

Sot nuk mund të vini problemet e të tjerëve përpara tuajave. Këtë tolerim mund ta bëni veç për diçka që i takon familjes tuaj apo partnerit/es. Beqarët duhet të jenë më realistë në kërkesat e tyre dhe nuk duhet të marrin vendime të nxituara për të ardhmen. Financat do jenë të mira, Saturni do ndikojë pozitivisht.

MBLESERI.com : Akrepi

Mbase nuk jeni aq entuziastë sa ç’duhet ju të dashuruarit, por me fillimin e ditës do ta kuptoni se gjithçka është në anën tuaj dhe nuk ka arsye për tu mërzitur. Beqarët të mërzitur me vetminë do bëjnë edhe çmenduria për të bërë për vete personin që pëlqejnë. Në planin financiar situata do jetë e mirë.

MBLESERI.com : Shigjetari

Nuk keni pse hiqni dorë nga një projekt i caktuar edhe pse do të dojë pak kohë të realizohet. Duhet të keni besim tek vetja, por edhe partnerin/en do e keni në krah. Beqarët nuk duhet ta mbajnë gjatë gjithë kohës mendjen tek dashuria, por ta lënë veten të lirë. Yjet do jenë të favorshëm në planin financiar.

MBLESERI.com : Bricjapi

Mund ti lini të tjerët të bëjnë gabimet e tyre pa i vendosur nën presion. Gjithkush duhet të ketë eksperiencat e veta në jetë. Beqarët nëse duan të gjejnë personin që ëndërrojnë nuk duhet të tregohen të turpshëm. Në planin financiar kujdes me shpenzimet, mund të përballeni me probleme serioze.

MBLESERI.com : Ujori

Idetë e fundit që keni propozuar nuk kanë qenë dhe aq rezultative sa ç’prisnit. Megjithatë mund të tentoni sërish për të rikuperuar. Beqarët edhe pse do tërhiqen jashtëzakonisht nga një person që do takojnë duhet të mendohen mirë kur të marrin vendimet. Në planin financiar do arrini të mbani situatën në kontroll.

MBLESERI.com : Peshqit
 
Sot partneri/ja do të tentojë të rrëzojë çdo propozim tuajin dhe kjo mund t’ju vërë në një situatë delikate. E rëndësishme është të mos humbni autokontrollin. Beqarët do realizojnë takime interesante të cilët do kenë ndikim serioz në të ardhmen e tyre. Financat do përballen me disa vështirësi të vogla, por do dini si ti kapërceni.
This post first appeared on 1FAKT - Teste Psikologjike E Kuize Logjike, please read the originial post: here

Share the post

Horoskopi ditor, e mërkurë 7 dhjetor 2016

×

Subscribe to 1fakt - Teste Psikologjike E Kuize Logjike

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×