Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Kościół ewangelicki w Żeliszowie


Tego miejsca nie trzeba chyba już nikomu przedstawiać ani reklamować, Perła Żeliszowa to jeden z piękniejszych kościołów ewangelickich na Dolnym Śląsku i jednocześnie (właśnie zdałam sobie z Tego sprawę) kadry z tegoż obiektu złożyły się na pierwszy album jaki pojawił się na tej stronie :)

Dzięki uprzejmości kilku Osób, tutaj składam ogromne podziękowania Panu Korwinowi z Fundacji Twoje Dziedzictwo jak również Pani Sołtys z Żeliszowa, powrót tam stał się możliwy. Prawdopodobnie już w tym momencie w kościele rozstawione są rusztowania, na dniach miał ruszyć kolejny etap prac zabezpieczająco-remontowych. W tym miejscu odsyłam na stronę Fundacja Twoje Dziedzictwo na której znaleźć można aktualne informacje dotyczące wszelkich przedsięwzięć i inicjatyw związanych z zabytkiem a dzieje się tam naprawdę sporo i to w najlepszym tego słowa znaczeniu :)
Pisząc o Kościele w Żeliszowie nie sposób nie wspomnieć o video które, z tego co mi wiadomo, w dużej mierze przyczyniło się do zmiany jego losów. Szczerze polecam, osobiście uwielbiam... TheChapel. A short film by Patryk Kizny. (HDR timelapse)...

Więcej zdjęć na moim fanpage Fotografia Dokumentalna - Wioletta Kozłowska


This post first appeared on FotoFakty - Wioletta Kozłowska, please read the originial post: here

Share the post

Kościół ewangelicki w Żeliszowie

×

Subscribe to Fotofakty - Wioletta Kozłowska

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×