Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

O małej dziewczynce i dużym miśku ku pokrzepieniu serc.

Może nawet bardziej dla tych, którzy dzieci nie mają. Ci, którzy są jakże szczęśliwymi i jakże kurwa zmęczonymi posiadaczami dziecka sztuk minimum jeden, na pewno już stali się wybitnymi znawcami kreskówki, która podbija serca małych i dużych.

Czy czujesz się czasami jak Briget Jones świętująca swoje trzydzieste urodziny w samotnym skowyciu podstarzałej macicy? Czy zdarza ci się przeleżeć dzień we flanelowej pidżamie oversize? Czy bywają weekendy pełne kubełków lodów o smaku karmelowej krówki ciągutki i Friendsów oglądanych po raz siedemdziesiąty w tym miesiącu? Czy miewasz dni zupełnej depresji i życiowego doła niczym dwulatek, któremu dano jabłko pokrojone w ćwiartki zamiast przekrojonego dorośle na pół?

Jeśli tak, to się ratuj. Ratuj się, kto może. Ratuj się Maszą i Niedźwiedziem! Kreskówką radosną, pogodną i optymistyczną niczym majowy skowronek. Bajką, która urzeka dobrocią, kreatywnością, błyskotliwością, humorem i która uczy od najmłodszych lat, że psoty gilgoty to nic złego, bo przecież z każdej sytuacji można wyjść obronną ręką, jeśli tylko się działa i chce.

O Maszy i Niedźwiedziu opowiadali mi rodzice, którzy odkryli animację spędzając zimowe wieczory z marudnym nieco wnukiem. Ot popatrzyłam wtedy na nich, jak na wariatów, wszak często tak patrzę. Jednak kiedy wróciłam do domu po trzynastu godzinach pracy, a mąż zamiast troskliwego pytania o moje samopoczucie zaczął opowiadać o tym, ile kaszy ugotowała Masza i co robiła z jej nadmiarem – postanowiłam zainteresować się fabułą. No i oklaski! Wyciąga z otchłani zimowego marazmu. Jeśli wam się nie chce, to już wam się chce.

Zostajemy z Maszą i Niedźwiedziem do wiosny. Na szczęście nie wszystkie misie zimą śpią, a dobra bajka nie jest zła. Wbrew złowrogim bajkom opiniom.This post first appeared on Www.mamatymkowa.pl, please read the originial post: here

Share the post

O małej dziewczynce i dużym miśku ku pokrzepieniu serc.

×

Subscribe to Www.mamatymkowa.pl

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×