Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Urban Terror. Постреляем ?.

Urban Terror

Існує величезна кількість ігрових серверів, тому знайти “де б постріляти” не є проблемою.

Гра розповсюджується абсолютно безкоштовно. Досить зайти на сторінку завантаження і викачати архів з грою для вашої операційної системи. Сторінка завантаження – http://www.urbanterror.info/downloads/

Urban Terror має досить таки реалістичний ігровий процес і вельми високу швидкість. Вся зброя, яке є в грі, існує в реальному житті, має віддачу, різний рівень купчастості стрільби, і завжди потрібна перезарядка.

Під час руху точність прицілювання зменшується, а коли ви сідаєте, то збільшується. Зброя купувати не потрібно, воно завжди є, але от кількість екіпіровки обмежено трьома слотами для зброї і чотирма слотами для предметів. У грі є багато різних видів зброї: від снайперських гвинтівок до ручного гранатомета. Ви самі робите вибір: вибирає зброю і боєприпаси після з’єднання з сервером, або можете зайти в меню вибору зброї в будь-який момент часу. У грі не існує поняття грошей; тому, шанси досвідчених гравців і новачків хоч якось, але трохи зрівнюються

Як встановити?

1. Скачайте архів з грою. 2. Разархівіруйте

3. Зайдіть в розпакувати папку з грою. Нас цікавить файл ioUrbanTerror.i386 (для 32-бітових систем), або ioUrbanTerror.x86_64 (для 64-бітових систем)

4. Виставимо права на виконання даного файлу. Для цього натискаємо по файлу правою кнопкою миші і вибираємо пункт Властивості. Переходимо на вкладку ПРАВА і ставимо галочки, як зазначено на зображенні знизу.

Тиснемо Закрити. Кількома по даному файлу 2 рази і чекаємо запуску гри. Таким чином виходить, що дана гра не встановлюється в системі, а запускається прямо з папки. Вдалою стрільби.

urban terror

urban terror ubuntu

urban terror

Новий ігровий репозиторій

Стратегія O.A.D.

Граємо в Angry Birds

 Реклама –

тут гнучкий неон

.This post first appeared on Divtech, please read the originial post: here

Share the post

Urban Terror. Постреляем ?.

×

Subscribe to Divtech

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×