Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Dostum.

Dostum? Nerede? Hani?

Lan yalnızlık çökmüş üstüme, kimsenin haberi yok. Dilim sus pus olmuş, çürüyüp gidecek, kimsenin haberi yok.

Konuşacak kimsesi olmaması ne kötüymüş insanın. Öyle hepten körkütük yalnız kaldığım sanılmasın. Etrafım çoğunuza göre fazlasıyla kalabalık. Gel gör ki, 17 yıldır aynı kavgada sırt sırta dövüştüğüm dostum, nerede, yok. Bilirim, bilmez olur muyum herkesin derdi herkese çok gelir, kimsenin derdi kimseden eksik değil. Amacım kafasını şişirmek, oturup dövünmek değildi aslına bakarsanız. İnceden bir sitemim vardı iletilecek, kalbimi  nasıl kırdığını anlatacaktım hepsi o. Sonra iki sıkı dost gibi kol kola yürüyecektik,

Ne sitemim kaldı, ne diyecek kelimelerim. İçin için eririm de inadımdan dönmem, beni bilen bilir. Dost dediğimi kolay silmem, hele onu dünya yıkılsa da silmem ama sanırım yavaş yavaş her şeye alıştığım gibi sessizliğe, dostsuzluğa, yalnızlığa da alışacağım.

Ben de sevdim herkes gibi. Kimse sevmeyi bilmezken ben sevdim, ama dost diye senin için kalbimden onu tek celsede sildim... Kafama sıçayım, cezam varmış çekilecek. Çekiyorum, suç ortaklarım dışarda gezerken sessizce gidiyorum hepinizin hayatından.


This post first appeared on Robert Kaiser's Blog | Understanding Body Armour, please read the originial post: here

Share the post

Dostum.

×

Subscribe to Robert Kaiser's Blog | Understanding Body Armour

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×