Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Akdeniz Bilişim Zirvesi’ne Gidiyorum

Evet büyük bir aralıktan sonra bilişim zirvelerine doğru yol almaya devam ediyorum. Bu seferki Antalya’da Kepez’de düzenleniyor. Kepez konum Itibari Ile biraz bana uzak olsa da aynı şehirde, bir gün işlere ara verip gidebilirim diye düşündüm ve yerimi ayırttım. Güzel konuşmacılar var birkaçını farklı yerlerde de dinledim, Growth Hacker vs Xamarin sunumları iş itibari ile beni her türlü bağlar ama başka güzel şeyler de var. Akşama kadar kafa atmazsa oralarda olacağım. Bu cumartesi de böyle olsun be kardeşim kafa dinleyelim. İnsan konferansta nasıl kafa dinler A-101’i göstereceğim.

Bunun dışında Antalya’da bu ayın sonunda bir organizasyon daha var muhtemelen ona da giderim, kayıt yaptığım göre kaçırmam gibi düşünüyorum.

Bunun dışında çok fazla gelişmeler yok, ama farklı alanlarda heyecanlar var. Dua bekliyorum. Özel bir şekilde başka fazla bir şeye gerek yok. Allah bereket versin.

Selam ile.

Akdeniz Bilişim Zirvesi’ne Gidiyorum yazısı ilk önce Erkan Kavas üzerinde ortaya çıktı.This post first appeared on Anasayfa - Erkan Kavas - Allahlık Adam!, please read the originial post: here

Share the post

Akdeniz Bilişim Zirvesi’ne Gidiyorum

×

Subscribe to Anasayfa - Erkan Kavas - Allahlık Adam!

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×