Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ripple Yatırımı Yapmak

XRP adlı kripto parayı duymuşsunuzudur. Nam-ı değer ripple, şu sıralar biraz düşün bandına girse de, yaklaşık 0.24 dolar Gibi Bir değerde gidip geliyor. Bir ara 0.4 dolarlara falan çıkmıştı.

Şimdi size olayın farklı bir noktasından bahsetmek istiyorum, kripto paralara tamamen piyasaya düşünce acayip değerler kazanıyorlar. Bu durum şu an için XRP için geçerli değil neden, yaklaşık 100 milyar XRP’nin 38 milyarı açık vaziyette, firmanın kendi verilerine göre 6 milyardan fazlası firma tarafından tutulurken kalan 55 Milyar Xrp ise bu sene sonunda sirkülasyona girebilir. Şimdi şöyle bir ayrıntıya gireceğim, 55 milyar xrp pat diye ortaya çıksa nolur önce fiyatı sağlam bir kırar sonra ciddi bir kazanç bırakır. Bundan dolayı tavsiyem ufak ufak xrp almanız, bunu birçok borsa da yapabilirsiniz, poloniex bunlardan biri bu borsalarda almak istediğiniz xrp için btc değişimi kullanabilirsiniz, bunu zaten türk borsalarında elde edebiliyorsunuz.

Benim tavsiyem en az 100 xrp’yi bir kenara koyun, bunun inanılmaz bir para yapacağını gelecek yıllarda göreceksiniz şu an bu paranın size feeler falan da eklenince 100 tl gibi bir maliyeti olacak, inanın bunun karşılığını çok feci alacaksınız. Kaçırmayın bu fırsatı derim.

Ripple Yatırımı Yapmak yazısı ilk önce Erkan Kavas üzerinde ortaya çıktı.This post first appeared on Anasayfa - Erkan Kavas - Allahlık Adam!, please read the originial post: here

Share the post

Ripple Yatırımı Yapmak

×

Subscribe to Anasayfa - Erkan Kavas - Allahlık Adam!

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×