Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Nohut Büyüsü

Nohut büyüsü oldukça ucuza mal edilmektedir.Çok etkili bir bağlama büyüsüdür , aşk ve muhabbet tılsımıdır. Kullanılan malzemeler arasında yalnızca Nohut olduğu için sadece emek vermek gerekmektedir. Nohut büyüsünün asıl yapılış amacı ise giden kişiyi geriye döndürmek üzerinedir. Aşkına karşılık bulamayan ve çare arayan kişiler 41 nohut büyüsünü denemektedir. Sizi çok sevdiğinden emin olduğunuz ancak uzaklaşan sevgiliniz için nohut büyüsünden fayda sağlayabilirsiniz. Bu büyünün en önemli püf noktalarından birisi uzman kişiler tarafından yapılmasını sağlamaktır. Bilgisiz ve yetkin olmayan kişilerin nohut büyüsü yapmayı denemesi geri dönüşü imkansız sonuçlara yol açabilmektedir. Örneğin kendinize bağlamak istediğiniz kişinin sizden daha da uzaklaşmasına sebebiyet verebilirsiniz.

Nohut Büyüsü
Nohut Büyüsü

Büyünün yapılabilmesi için sade ve kara nohut kullanılabilmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere 41 adet nohuttun her birine ASR suresi okunması gerekmektedir. Okunan nohutların her biri ateşe atılmalıdır. Eğer nohutların yandığını görüyorsanız bu şu demektir; gerekli işlemleri yerine getirdikten sonra söz konusu kişi sizin için yanmaya başlayacaktır. Fazlasıyla etkili olduğu geniş çevrelerce bilinmektedir. Bunun yanı sıra büyünün 1, 5 ve 7 gün gibi aralıklarla tekrar yapılması gerekebilir.

 

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsünü yapabilmek için ilk önce gerekli malzemelerin tamamına sahip olmak gerekmektedir. Nohut büyüsü için gerekli malzemeler;

  • Kap
  • Ocak
  • 41 adet nohut
  • ve 41 kere ihlas suresi okumak olarak sıralanmaktadır.

İlk aşamada nohutların sırayla teker teker alınarak her birine ihlas suresi okunmalıdır. Okunan nohutlar kaba bırakılarak kavrulmaya başlanır. Malzemelerin tamamı bir araya getirildikten sonra şu sözler okunmalıdır;

Kâinatın tüm sırları bazen tek bir noktada toplanır, aşkın tüm gizemi de çoğu kez bir nohutta gizlenecektir. Öyle ise muradıma karşılık bulmak için bir araya getirip işlem yapmak istediğim siz nohutlar, bana engel olmayın; destek olun. Ta ki, bir insanın masum bir niyetle yaptığı etkili bir sihri onun için çıkmaz bir sokak haline getirmeyin.

Bahsi geçen işlemler yedi nohut tanesiyle de yapılabilmektedir. Suya bırakılacak olan nohutlara;

Ey içine su koyduğum mübarek cezve ve ey cezveyle birleşen aziz su. Sizi, nohut büyüsünün tahakkuku için kendime vekil seçiyorum ve sizin sayenizde de gönlümdeki yakıcı arzunun gerçekleşeceğini umut ediyorum’.

Bu sözleri nohutları cezveye boşaltırken söylemek gerekmektedir. Dökme işlemi süresince sözler devam etmeli ve dökme işleminin son bulmasıyla sözler de son bulmalıdır. Oldukça iyi bir ayar gerektirmesi nedeniyle suyun tam dökülme süresinin sözlerin bitişi ile denk getirilmesi gerekmektedir. Bugüne kadar pek çok kişide başarılı etki gösterdiği bilinen bir büyü çeşididir. Adımlar doğru ve eksiksiz şekilde tamamlandığı takdirde sonuca ulaşmak kuvvetle muhtemeldir. Adımların yanlış veya eksik gerçekleştirilmesi halinde ise hedeflenen kişinin daha da uzaklaşmasına neden olunabilmektedir.

Nohut Büyüsü Nasıl Bozulur?

 

Nohut büyüsü yalnızca alanında usta ve bilgili kişilerce yapılmalıdır. Aksi takdirde doğru sonuçlara ulaşmak söz konusu olamayacaktır. İş büyüyü bozmaya geldiğinde ise yine büyüyü yapan bilgin ve yetkin çevrelerden yardım alınmalıdır. İlerleyen süreçlerde pişman olmamak adına yaptırırken birkaç defa düşünmek gerekmektedir. Oldukça etkili sonuçlar vermesi muhtemel olduğu için bozulması da zorlu bir süreci gerektirecektir. Yapılması oldukça kolay ve zahmetsiz olmasına rağmen bozulması için aynı cümleleri sarf edebilmek mümkün değildir. Bu büyünün asıl amacının ayrılan sevenleri tekrar bir araya getirmektir. Amacından sapan şekillerde kullanılması halinde detaylı araştırmalar yapılmalıdır. Ulaşılan bilgiler ışığında gerekli yeteneğe sahip hocalardan yardım talep edilmelidir.

Nohut Büyüsünün Yapılma Amacı Nedir?

Tılsımlı sözler ve bir takım malzemeler eşliğinde gerçekleştirilen nohut büyüsünün genel kullanım amacı aşk ilişkileri yönündedir. Pek çok çevre tarafından aşk büyüsü olarak bilinmesi de buradan kaynaklanmaktadır. Ancak nohut büyüsünün etki alanı bu kadar dar şekilde tanımlanmamalıdır. Büyünün her türlü dilek ve amaca uygun şekilde kullanılabileceği bilinmektedir. Yani tılsım olarak ifade edilebilecek bu büyünün pek çok amaçla tatbik edilmesi mümkündür. Esas kullanım amacının ise (aşk büyüsü) muhabbet yönünde olduğu altı çizilerek belirtilmelidir.

Nohut Büyüsü Yerine Dua Etmek Sonuç Verir Mi?

Bu tür yollara başvururken iki kere düşünmek gerekmektedir. Sonuçları ağır ve ödenemez olabilir. Yine de nohut büyüsünü yaptırmak veya bozdurmak isteyen kişiler medyum rasim hocamız aracılığıyla gerekli bilgilendirmelere ulaşabilir. Hocamız işinde fazlasıyla bilgin ve yetkin bir kişiliktir. iletişim telefonu: 0537 95 444 00 .. Duanın nuru üstünüze olsun..

Ayrıca ; papaz büyüsü , aşk büyüsü , evlilik büyüsü , bağlama büyüsü ile alakalı olarakta medyum hocamız ile iletişime geçebilirsiniz.This post first appeared on Makale Life, please read the originial post: here

Share the post

Nohut Büyüsü

×

Subscribe to Makale Life

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×