Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Karşılaştır, Seç ve aracı kirala. Tabiki Vivi ile.

Karşılaştırmalı araç kiralama hizmetini gördünüz mü ? Her geçen gün araç kiralama sektörü büyüyor. Uçak bileti, Otel, Tatil paketi derken araç kiralama hizmeti de yayıldı. Her ne kadar sadece tatil arabası düşünsenizde, aslında günlük yaşantı içinde araba vazgeçilmez bir hizmet.

 Karşılaştırmalı araç kiralama sitesi vivi.com.tr ile tanıştıracağım. Vivi araç kiralama sitesini bilmeyenler bu makalemi iyi okumasını öneririm. Vobot, AllGood ve autoConfirm özellikleri işinize çok yarayacak.

Smart Offers;

Tarih ve lokasyon girip arama yaptığınız taktirde, arama yaptığınız lokasyon ve tarihlere göre size en yakın fırsat seçeneklerini sunan akıllı yazılım teknolojisidir. Her aracın altında fırsat olarak çıkmaktadır.
 
Ayrıca arama formunda “esnek tarih” seçerseniz, aradığınız tarihlere yakın 49 farklı varyasyona göre arama yapar ve sizi yönlendirir. 1 saniyeden kısa bir süre içinde tüm fiyatlara erişmiş olursunuz. Ayrıca daha fazla araç müsaitliğini görmenize de yardımcı olacaktır.

All Good özelliği;

Her şeyi bilir.

* Bayramda araba kiralayacaksınız kaç gün ve üzeri çıkar
* Bir noktaya teslimat isterseniz kaç para ve o noktaya teslimat var mı ?
* Araba sana ne zaman gelecek, ne zaman verilebilir.
* Araçların ne zaman tükeneceğini bilir ve tahmin eder 03:00 kaldı
* Ayrıca müsait araç yoksa bile, dönen araçları hesap ederek seni yönlendirir.
* Araç fiyat tablosunu ve sezonlarını seninle paylaşır. Ona göre fiyatlama yapabil diye
* Değişiklik , iptal hizmetlerini ücretsiz sunar
* Tüm firmalarla sözleşme standart yapar seni korur
* Açık ve net herşeyi seninle paylaşır

Vobot;

Küçük bir yapay zeka sistemi diyebiliriz. Google’un botları nasıl bir örümcek ağı gibi web sitelerini tarayıp içeriklerini topluyorsa, Vivi Vobot’ta araç kiralama firmalarının web sitelerini ve anlaşmalı olduğu diğer acente sitelerini tarayıp fiyatları toplar ve analiz yapar.

Web sitesindeki tüm fiyatlar ve sitemiz üzerinden yapılan tüm kiralamalarda ek bir ücret istemeden bu hizmeti alabilirsiniz. Rezervasyon yapmadan önce, eğer daha uygun fiyat bulursanız Vobot’a bildir butonuna tıklayarak, analiz etmesini sağlayabilirsiniz.

Detaylar için vivi‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Sonrası Karşılaştır, Seç ve aracı kirala. Tabiki Vivi Ile. Cin Fikir - Yaratıcı Cin Fikirli İçerik Bloğu ilk ortaya çıktı.This post first appeared on Cin Fikir Her Yerde Bulamazsın | Sosyal Medya | T, please read the originial post: here

Share the post

Karşılaştır, Seç ve aracı kirala. Tabiki Vivi ile.

×

Subscribe to Cin Fikir Her Yerde Bulamazsın | Sosyal Medya | T

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×