Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Pár slov o e-booku ,,Prebudenie,,

Tak už je to tu.

Predstavujem Vám e-book na ktorom som poslednú dobu pracoval. Boli to mesiace, kedy som od neho odchádzal a znova som sa ku nemu vracal. V tomto e-booku som sa snažil čo najjednoduchšie opísať tie najdôležitejšie lekcie v mojom živote a lekcie, ktoré mi pomohli k “Prebudeniu”.  Ku tomu, aby som sa na život Prestal dívať cez filtre, ktoré nám bránia vidieť veci také, aké v skutočnosti sú.

Paradoxom je, že keď som ho začal písať, mal som veľmi tvorivé a energické obdobie a následne ako som upadal do systému našej doby a prestal tvoriť, tak som s písaním na nejaký čas prestal. No jedného dňa som sa znovu pozrel do viet, ktoré som napísal a zostal som v šoku. V šoku z toho, že som sa na chvíľku prestal riadiť tým, čo som pred pár mesiacmi mal ako svoj zákon. No našťastie mi “môj” vlastný e-book pomohol dostať sa naspäť na cestu života, ktorá má zmysel. Takže pevne verím, že bude nápomocný aj Vám a odovzdá Vám presne to, čo sa v tejto chvíli potrebujete naučiť.

Cena e-booku je symbolických 3,49 € za ten čas a prostriedky, ktoré som mu venoval a verím, že táto sumička nikoho nezruinuje.

tu v predaji

Ďakujem a dúfam, že si chvíle pri jeho čítaní užijete.This post first appeared on The Wave Of Reality- Welcome To Our, please read the originial post: here

Share the post

Pár slov o e-booku ,,Prebudenie,,

×

Subscribe to The Wave Of Reality- Welcome To Our

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×