Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Näitlemine

A L O H A

Hei! Kirjutan lähemalt oma ühest lemmiktegevusest/ hobist, milleks on näitlemine. Praeguseks Olen näitlemisega tegelenud juba 6 aastat kooliteatris. Tagasi mõeldes ei olnud ma näitlemisega alustades laval kõige parem, aga praeguseks olen kindlasti arenenud ja viimase 2 aasta jooksul olen saanud juba esimesi näitlejapreemiaid. Peale laval näitlemise olen käinud taustanäitlejaks kahes reklaamis ja ühes eesti filmis “Igitee.” Näitlemine on andnud mulle palju julgust, enesekindlust ja soovitan kõigil keda näitlemine huvitab, sellega tegelema hakata.

Processed with VSCO with b1 preset

“Maximini”

20. jaanuaril esinesime Jõgeva luulefestivalil, kus meil läks VÄGA hästi. Saime oma trupiga laureaadiks, juhuuuu… Etendus koosnes luuletekstist ja pealkirjaks oli “Maximini.” Mulle väga meeldis näidendis olev tekst, liikumine ja visuaalselt nägi kõik väga ilus välja. Laval olles andsid meie trupi näitlejad endast kõik, et esitus oleks parim. Kohtunikelt saime ka head tagasisidet ja kohtunike seas oli palju tuntud inimesi nt: Leelo Tungal, Lehte Heinsalu ja paljud teised…

1516902458775

Photo by @maarja_mikker

Enne Lavale Minekut on alati väike närv sees. Lavale minnes närv kaob ja esinedes tekib selline hea ja vaba tunne. Pärast esinemist on tunda pinge langust ja tuju muutub heaks, kuna tavaliselt lähevad esinemised hästi. Enne esinema minemist kuulan alati muusikat ja meil on oma trupiga n-ö rituaalid, mida Enne Lavale Minekut teha.

:)

A L O H AThis post first appeared on Aloha, please read the originial post: here

Share the post

Näitlemine

×

Subscribe to Aloha

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×