Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

İngilizler her hafta 1 milyar Pound’luk online alışveriş yapıyor


İngiltere, online alışveriş konusunda yeni bir kilometre taşına ulaştı. Ülkedeki online alışveriş hacmi haftada 1 milyar Pound’a yükseldi.

Aralık 2015’te yapılan online alışverişle karşılaştırıldığında mağazalardaki satışlar sadece %4,3 oranında artarken, online alışverişte artış %21,3 oranına ulaşmış durumda.

Global dijital çözümler sunucusu Syntel’in CEO’su Rakesh Khanna’a göre, yıl sonunda Noel döneminde hazırlanan özel dijital kampanyalar ve online alışveriş kampanyaları, firmaların 2017’de online satış servislerinin hazırlanması için doğru bir zamanlama oldu.

Pek çok firma, hazırlıklarını noel satışlarına odaklanarak yaptı ve karşılığını hızla alarak 2017’ye güçlü bir online satış servisi ile girdiler. Bu sayede online servislerin sürekli maliyetlerine uzun süre katlanmak zorunda kalmadan hızlıca yüksek satış imkanına kavuştular ve 2017’de de bu süreçteki müşterilerine ulaşmaya devam edebilecekler.

Noel döneminde yapılan alışverişlerde müşterilerden elde edilen kişisel veriler de 2017 boyunca hazırlanacak dijital pazarlama kampanyalarında kullanılacak. Bu da firmalar için önemli bir kazanım olarak kabul ediliyor.Kaynak

İngilizler her hafta 1 milyar Pound’luk online alışveriş yapıyor yazısı ilk önce üzerinde ortaya çıktı.This post first appeared on Haberler Geliyoo, please read the originial post: here

Share the post

İngilizler her hafta 1 milyar Pound’luk online alışveriş yapıyor

×

Subscribe to Haberler Geliyoo

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×