Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Mafia III, PlayStation 4 Pro üzerinde gelişmiş grafiklere sahip olacak


PlayStation 4 Pro alacaklar ve Mafia III severler için beklenen açıklama geldi.

Artık oyuncularla buluşan fakat PC oyuncularını biraz hayal kırıklığına uğratan Mafia III, henüz sadece PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkmış durumda. Fakat bildiğiniz gibi 10 Kasım 2016 tarihinde bir de PlayStation 4 Pro isimli bir konsol gelecek ve oyunlarda iyileştirilmiş grafikler ve performanslar sunacak. Peki, bu konsol gerçekten Mafia III’ü etkileyebilecek mi? Bu sorumuzun cevabını direkt olarak oyunun geliştiricileri verdi.

Gadgets 360’a röportaj veren Hangar 13’ün kreatif yönetmeni ve stüdyonun başı Haden Blackman, Mafia III’ün PlayStation 4 Pro üzerinde geliştirilmiş grafiklere sahip olacağını doğruladı. Yetenekli bu ismin vermiş olduğu röportajda, “Yeni teknolojiler her zaman ilgimizi çekmiştir çünkü oyunumuzu farklı seviyelere taşıyabiliyoruz. Özellikle PlayStation 4 Pro. Bu konsolda oyunumuz geliştirilmiş grafiklere sahip olacak.” açıklamasını yaptı.

Bize soracak olursanız, oyunun PlayStation 4 Pro’da geliştirilmiş grafiklere değil, 60 FPS performansına sahip olması gerekiyordu fakat geliştirici ekip seçimini ne yazık ki grafiklerden yöne yapmış. Bu seçimin nedeni anlamak da pek zor değil aslında. Günümüz oyuncularının gözü sadece grafik görüyor. Geliştiriciler de doğal olarak bu yönde hareket etmeyi uygun görüyor.

Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın!Kaynak

Mafia III, PlayStation 4 Pro üzerinde gelişmiş grafiklere sahip olacak yazısı ilk önce üzerinde ortaya çıktı.This post first appeared on Haberler Geliyoo, please read the originial post: here

Share the post

Mafia III, PlayStation 4 Pro üzerinde gelişmiş grafiklere sahip olacak

×

Subscribe to Haberler Geliyoo

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×