Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Altın Havan 2015 ödülleri sahiplerini buldu

İlaç ve Eczacılık sektörünün en prestijli ödüllerinden olan “Eczacı Dergisi 2015 Yılı İlaç ve Eczacılık Sektörü Başarı Ödülleri"nin altıncısını almaya değer görülen kişi ve kuruluşlar belli oldu. İlaç dağıtım alanının önemli kuruluşlarından biri olan EDAK, EDAKNET yazılımı ile "Dağıtım Kanalı" kategorisinde Altın Havan'a layık görüldü. "Dağıtım Kanalı" kategorisinde ikinci kez Altın Havan alan EDAK, bu ödüllerin diğer ikisini de "Kurumsal Sosyal Sorumluluk" çalışmaları ile aldı.

Altın Havanlar, CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul'da ilaç / eczacılık sektörünün önde gelen kişi ve kuruluşlarının katılımı ile gerçekleşen törende sahiplerini buldu. EDAK Yönetim Kurulu Başkanı Eczacı Emre Bacanak'a Altın Havan Ödülü Batman Eczacı Odası Başkanı Eczacı M. Emin Beyaz tarafından takdim edildi. Bacanak, "EDAK' ın bu sene 4. kez Altın Havan ödülüne layık görülmesinden duyduğu memnuniyeti belirtti. Altın Havanlı EDAKNET yazılımı ile sektöre, eczacılara ve hastalara dek ulaşan bir dinamik yaratılacağını vurguladı. EDAKNET yazılımı ile sektörün perakendecileri olan eczanelerin envanterleri ile ilaç ve ürün seçimlerinin daha kontrollü ve avantajlı hale geleceğini aktardı Bacanak, yazılımın fark yaratan "Farmasötik Bakım" modülü ile eczacıların, mesleki uygulamalarını daha sistemli ve hastaya özel olarak uygulayabileceklerini bildirdi. Bu programın yaygınlaşması ile birlikte EDAK eczanelerinden hasta ve tüketiciye sunulan, eczacılık hizmetlerinde de standardizasyon sağlanacak dedi.

Altın Havanlı EDAKNET yazılımı ile kişiye özel "Farmasötik bakım" geliyor
Yaşlı nüfusun artması ile çoklu ve eş zamanlı ilaç kullanımının yaygınlaştığına da dikkat çeken Bacanak, EDAK' ın Altın Havan Ödüllü EDAKNET yazılımı ile eczacılarına daha çok zaman kazandırarak eczacılık yapmalarına fırsat yaratacağını söyledi. Böylece, çoklu ve eş zamanlı ilaç kullanmak zorunda olanlara ilaç kullanımı ve etkileşimleri ile ilgili daha geniş ve kapsamlı Farmasötik bakım yapılabilecek. Reçetede yazan ve evde hali hazırda kullanılan ilaçların da dahil olduğu bu sistemle ilaç tedavisinin etkinliği, maliyeti ve sonuçları üzerine odaklanan farmako ekonomiye de katkı sağlanabilecek.This post first appeared on Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket, please read the originial post: here

Share the post

Altın Havan 2015 ödülleri sahiplerini buldu

×

Subscribe to Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×