Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

WebzMind KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nde KOBİ’lerle buluşuyor

WebzMind KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nde KOBİ’lerle Buluşuyor

Türkiye'de her geçen gün büyüyen e-ticaret ekosistemine ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen KOBİ E-ticaret Zirvesi, bu yıl InterContinental İstanbul Hotel'de gerçekleşecek. IdeaSoft Yazılı ve Google işbirliğinde düzenlenecek olan KOBİ E-ticaret Zirvesi, 20 Kasım Salı günü, kobileri ve dijital sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek. Uluslararası e-ticaret ajansı WebzMind, etkinlikte e-ticaret sitesi sahiplerine ücretsiz SEO analizi fırsatı sunacak.

2017 yılında 500’e yakın KOBİ’yi bir araya getiren KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nde dijital sektörün önde gelen isimleri konuşmacı olarak yer alacak. Etkinlikte, e-ticarette lojistiğin önemi, Türkiye’de mobil e-ticaret, sosyal medyadan satıs¸ yapmak ve e-ticarette e-fatura kolaylıkları gibi konu başlıkları masaya yatırılacak. KOBİ E-Ticaret Zirvesi geçen yıl olduğu gibi bu yıl da e-ticarete ve KOBİ’lerin dijitalleşmesine ilgi duyanları ağırlayacak.

KOBİ E-ticaret Zirvesi’nin katılımcıları; müşterilerine anahtar teslimi e-ticaret sitesi kurulumu, SEO danışmanlığı, blog ve içerik hazırlama, sosyal medya yönetimi ve Google Adwords hizmetleri sunan uluslararası e-ticaret ajansı WebzMind ile tanışma fırsatı bulacak. IdeaSoft’un çözüm ortağı WebzMind’ın hizmetleri ile tanışmak isteyenler, etkinlik alanındaki standına uğrayıp bir tanışma formu doldurduktan sonra 1000 TL değerindeki ücretsiz SEO analizini yaptırma fırsatı bulacak.

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nin konuşmacıları arasında yer alan isimlerden bazıları şu şekilde:
Geveze (Jozi Zalma)
Seyhun Özkara - IdeaSoft
Şebnem Erzan - Google Türkiye
Serkan Yazıcıoğlu - BKM Express
Barbaros Özbugutu - iyzico
Emre Güzer - PayU Türkiye
Melike Kara - Turkcell
Eray Şentürk - IdeaSoft
Salih Yılmaz - LC Waikiki
Işık Kırgız - Yesilanne.com
Emre Ekmekçi - Hepsiburada
Örpen Koçak - n11.com
Oğuzhan Aygören - Boğaziçi Üniversitesi
Akın Şakar - UPS Türkiye
Seçkin Tokgöz - Google
Koray Bahar - Foriba
Zeynep Zeze - Zynpzeze.com
Simla Canpolat - Theklishe.com
Cansu Dengey - Influencer

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nin sponsorları arasında Google, Ideasoft; destekçileri arasında ise Beykent Üniversitesi, BKM (Bankalararası Kart Merkezi), Foriba, Hepsiburada, n11.com, iyzico, Paycell, Ups, PayU, E-ticaret Çağı, CreatorDen, KAGİDER gibi kuruluşlar yer alıyor. KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nin destekçileri arasında dijital PR ve SEO konusunda uzman Webzmind da yer alıyor.This post first appeared on Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket, please read the originial post: here

Share the post

WebzMind KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nde KOBİ’lerle buluşuyor

×

Subscribe to Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×