Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Türkiye’nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit, 17 Ekim Çarşamba günü gerçekleşecek

Türkiye’nin En Etkili Internet Konferansı Webrazzi Summit, 17 Ekim Çarşamba Günü Gerçekleşecek

Yerli ve yabancı önemli firmaların üst düzey yöneticilerini ve internet sektöründe yer alan profesyonelleri bir araya getiren Webrazzi Summit, bu yıl da hem internet hem de girişimcilik ekosistemini buluşturacak. 17 Ekim Çarşamba günü Wyndham Grand İstanbul Levent Otel’de gerçekleşecek etkinlikte; e-ticaret, dijital pazarlama, blockchain, yapay zeka, yatırım ekosistemi, fintech ve e-spor gibi çok sayıda konu başlığı ele alınacak.

Her yıl sektörün önde gelen isimlerini ağırlayan Webrazzi Summit, bu yıl da her zamanki gibi alanında uzman çok sayıda önemli isimleri bir araya getirecek. Önemli yabancı girişim ve yatırım şirketlerinin yöneticilerinin ve Türkiye’nin alanında önemli isimlerinin konuşmacılar arasında yer alacağı Webrazzi Summit 2018’in ilk tur konuşmacıları da belli oldu. Türkiye’nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit 2018‘de aşağıdaki isimler yer alacak:

- Aydonat Atasever - ScutiX
- Aytek Açık - MMA Türkiye
- Barış Özistek - Netmarble
- Bülent Tekmen - Colendi
- Cem Sertoğlu - Earlybird Ventures
- Cenk Bayrakdar - REVO
- Cüneyt Erpolat - Alibaba.com Türkiye
- Dilek Dayınlarlı - ScaleX Ventures
- Duygu Öktem Clark - Avrupa Yatırım Fonu
- Emre Kurttepeli - Mynet
- Fatih İşbecer - Commencis
- Fırat Ertem - MMA Türkiye
- Fırat İşbecer - Commencis
- Hande Enes - Engin Group Consorcium Limited
- Hasan Aslanoba - Aslanoba Capital
- Nevzat Aydın - Yemeksepeti
- Selçuk Yorgancıoğlu - The Abraaj Group
- Sina Afra - Girişimcilik Vakfı
- Tuğrul Tekbulut - Logo
- Zeynep Zorlu - TRPE Venture Partners

İçerisinde barındırdığı ve yıllar içerisinde markalaşan Webrazzi Arena girişimcilik yarışması ve sınırlı sayıda girişimcinin yer alabilme fırsatı yakaladığı Startup Lounge fuaye alanı ile Webrazzi Summit 2018’e katılanlar sektörün önemli şirketleriyle tanışma fırsatının yanısıra networking imkanına da sahip olacak.

2000'e yaklaşan katılımcı sayısı ve 2 sahnede eş zamanlı gerçekleşen onlarca oturum/panel ile yıllardır yakın coğrafyamızın en önemli teknoloji-internet etkinliği olarak gösterilen Webrazzi Summit’in sponsorları arasında Turkcell, İş Bankası, Hepsiburada, AppSamurai, Sherpa, CC Media, Inventram, Productsup, Digital Partners Netmarble Türkiye, Bloomberg Businessweek, Harvard Business Review, NTV gibi kuruluşlar yer alıyor. Webrazzi Summit 2018'in destekçileri arasında dijital PR ve SEO konusunda uzman Webzmind da yer alıyor.

2018 yılı boyunca gerçekleşecek tüm Webrazzi konferanslarına Webrazzi PASS ile katılabilir, indirimli fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.This post first appeared on Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket, please read the originial post: here

Share the post

Türkiye’nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit, 17 Ekim Çarşamba günü gerçekleşecek

×

Subscribe to Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×