Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Anadolujet yolcularına Fenerbahçe-Braga maçını yerinde izleme fırsatı

Güçlü markalarla iş birliğine giderek yolcuları için artı değer üreten Anadolujet, Enterprise işbirliğinde futbol tutkunlarını sevindirecek yeni bir kampanya yapıyor. Kampanya kapsamında; 5 - 8 Mart 2016 tarihleri arasında AnadoluJet ile seyahat eden ve İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman için www. enterprise.com.tr/Anadolujet adresinden orta veya üst sınıf aracını 3 gün ve üzeri kiralayan yolcular, 10 Mart’ta İstanbul’da oynanacak Fenerbahçe - Braga maçına çift kişilik bilet kazanıyor.

Araç kiralamalarda Enterprise Rent-A-Car genel kiralama koşulları geçerli oluyor. Biletler Enterprise’ın UEFA Avrupa Ligi sponsorluğunda verilecek olup, 1. kategoride Fenerium alt tribünden izleme fırsatı sunuluyor. Kampanyaya dâhil edilen araç grupları enterprise.com.tr adresinden öğrenilebiliyor. Bilet kazanan AnadoluJet yolcu bilgileri ise 9 Mart 2016 günü saat 09.00’da www.anadolujet.com adresinde yayınlanacak.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.This post first appeared on Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket, please read the originial post: here

Share the post

Anadolujet yolcularına Fenerbahçe-Braga maçını yerinde izleme fırsatı

×

Subscribe to Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×