Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

SanalUzman.com’dan "Freelancer’larla çalışmanın 5 önemli avantajı"

SanalUzman.com’dan

İşverenler ile serbest çalışan uzmanları (freelancer’ları) bir araya getiren iş platformu SanalUzman.com, freelance çalışmanın her geçen gün yaygınlaştığı günümüzde, “freelancer’larla çalışmanın 5 önemli avantajı”na değindi. SanalUzman.com’a göre; serbest çalışmanın freelancer’lara getirdiği pek çok kolaylık ve özgürlük olduğu gibi, freelancer’lara proje bazlı iş yaptırmanın da işverenlere kattığı birçok avantaj var. Kendi çalışmalarını da freelancer’lara yaptırmayı tercih eden SanalUzman.com, bu avantajları 5 maddede şöyle özetliyor:

1. “Freelancer”, Küçük İşletmelerin Kurtarıcısı!
Bazı meslek dallarında, tam zamanlı çalışacak personel bulmakta zorlanabilir veya küçük bir işletme olarak, her meslekten çalışana tam zamanlı ihtiyaç duymayabilirsiniz. Dönemsel çalışmalar için aylık maaş ödemek sizi zor durumda bırakabilir. Üstelik sadece maaş da değil; bordro, vergi, yol / yemek masrafları, başka bir şirketle çözüm ortaklığı yaparsanız yüklü ödemeler, faturalar… İşte tam bu aşamada freelancer’lar size hızır gibi yetişir, maliyetiniz düşer.

2. İşin Uzmanıyla Çalışmanın Artılarını Yaşarsınız
Serbest çalışan freelancer’lar; uzmanlaştıkları, yapmaktan keyif aldıkları işleri tercih ederler ve hangilerinin ücreti kendilerine uygun geliyorsa onları kabul ederler. Tüm bunlar verimliliklerini arttırır ve kaliteli hizmet almanızda önemli rol oynar.

3. Freelancer, Teslimatta Özenlidir
Freelancer’lar, ancak işi teslim ettikleri zaman ücretlerini alabilirler. Dolayısıyla mümkün olan en kısa sürede, istenilen şekilde teslime özen gösterirler. Daha fazla yeni işle ilgilenebilmeleri yani daha çok kazanabilmeleri için, ellerindekileri teslim etmiş olmaları onların yararınadır.

4. Freelancer’ın Özgürlüğü İşlerine Olumlu Yansır
İstedikleri yerde, istedikleri zamanda çalışabilmeleri sadece motivasyonu artan freelancer’ların avantajıymış gibi görünse de, aslında işverenlerin de avantajıdır. Sonuca bakıldığında; istekle yapılan işlerin zorlamayla yapılanlardan farkı, hissedilir oranda olmaktadır.

5. Freelancer’a Ulaşmak Daha Kolaydır
Freelance çalışanların, aradığınızda size cevap vermeleri veya kısa sürede dönüş yapmaları daha kolay olur.This post first appeared on Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket, please read the originial post: here

Share the post

SanalUzman.com’dan "Freelancer’larla çalışmanın 5 önemli avantajı"

×

Subscribe to Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×