Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Mail marketing yaparken dikkat edilmesi gerekenler

Mail Marketing Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mail marketing yaparken, abonelerinizi segmentlere ayırsanız da kampanyanızın analiz ölçümlerini raporlasanız da firmanızın genel görünümü göz ardı etmemeniz gerekir. Bu genel bakış, stratejinizi gözden geçirmeniz ve eksiklerinizi tamamlamanız açısından size fayda sağlar. E-mail Pazarlama hizmeti ile e-posta mesajlarınız için özgün ve renkli şablonlar oluşturabilmenizi sağlayan yapay zeka platformu SendPulse; kullanışlı editörü, 100’ü aşkın hazır şablonları ve e-maillerin birçok cihazla uyumunu sağlayan teknolojisiyle mail marketing kampanyanızda başarıya ulaşmanızı sağlamaktadır.

Marka bilinirliği arttırma, satışlara katkı sağlamak, doğrudan iletişim kurmak gibi önemli faydaları bulunan e-posta pazarlama, dijital pazarlamanın en etkili yöntemlerinden biri ve en önemlisi diğer pazarlama kanallarına göre çok daha düşük maliyetli. İşinizi büyütmenize ve marka bilinirliğinizi artırmanıza yardımcı olacak e-postalar, sms, web push ve smtp e-postaları göndermenin hızlı, sezgisel ve uygun fiyatlı bir yolu olan SendPulse, hem maliyetten hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

E-posta pazarlama fikir verir
E-posta pazarlama ölçülebilen bir çalışmadır. E-posta pazarlamasına yapılan yatırım, neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görmeniz için bir fırsattır. E-posta pazarlama metriklerini düzenli olarak kontrol ettiğiniz takdirde, müşterilerinizin nelere cevap verdiğini ya da neleri önemsemediğini net olarak görebilirsiniz. Bu sayede e-posta pazarlamasını metin mesajlarınız ve diğer dijital pazarlama yaklaşımlarınız için kullanabilirsiniz.

SendPulse ile başladığınız e-mail pazarlama kampanyasında alıcılarınızla ilgili sahip olduğunuz bilgilere göre e-postalarınızdaki değiştirilebilir metin alanlarını ayarlayabilirsiniz. SendPulse ile her bir alıcıya özel olarak hazırlanmış bir şablonu kolaylıkla oluşturabilmeniz mümkündür.

Spam mail göndermediğinizden emin olun
Gönderilen kişinin talebi olmadan gönderilmiş e-postalar spam olarak adlandırılır. Bu talep edilmemiş ticari e-postalar, e-mail pazarlama kampanyasının başarısız olmasına da neden olabilmektedir. SendPulse, e-postanın alınma ihtimalini en yüksek seviyede tutmak için mümkün olan en iyi sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Raporlama yetkinlikleri ve A/B test araçları kullanan SendPulse toplu e-mail hizmet sağlayıcıları sayesinde e-postalarınız abonelerinizin spam dosyasına düşmemektedir.

Pazarlama giderlerinde minimum maliyet için SendPulse
Maliyetli kataloglar oluşturmak yerine, abonelerinize e-posta göndererek ya da bu katalogların online versiyonlarını yollayarak, masraflarınızı kısabilirsiniz. Eğer yüzlerce aboneye geleneksel posta hizmetlerini kullanarak bir pazarlama kampanyası sunmayı düşünüyorsanız bunun maliyeti oldukça yüksektir. Başarı ile sonuçlanan ve çok kişiye en az maliyetle ulaşmanın uygun fiyatlı bir yolu olan SendPulse, maliyetin yanında zamandan da tasarruf edebilmeniz için bir fırsattır.

Güncel teknolojileri kullanıcılarına sunmak için sürekli olarak yeni ürünler ve özellikler üzerinde çalışan SendPulse, 24 saat aktif olan telefon ve sohbet desteği ile her türlü soru ve sorunda müşterilerinin yanındadır.This post first appeared on Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket, please read the originial post: here

Share the post

Mail marketing yaparken dikkat edilmesi gerekenler

×

Subscribe to Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×