Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

“Mucize Sensin” Ankara’da tiyatro keyfi yaşattı

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı gerçek hayatta sosyalleştirerek hayal dünyalarını zenginleştirmek amacıyla kurulan Anadolujet Çocuk Tiyatrosu’nun yeni müzikli oyunu “Mucize Sensin” Ankara’da izleyicileri ile buluştu.

Animasyon ve çizgi film kahramanlarının süper yeteneklerinden etkilenen Keremcan adlı karakterin onlar gibi olağanüstü güçlere sahip olmayı istemesini konu alan oyun, çocuklarımızın zihnini karıştıran çizgi filmlerin olumsuz etkisinin yok edilmesini, her çocuğun özel olduğunu, doğaüstü güç diye bir şey olmadığını, çocukların kendileriyle barışık olmalarını sağlamayı ve başarının sırrını gerçekçi ve uygun bir dille anlatıyor.

İshak 2. Tekgül tarafından oyunlaştırılan ve yönetilen oyun, 9 Şubat 2016 Salı günü, Ankara Gölbaşı Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde sahnelendi. Halka açık ve ücretsiz gerçekleştirilen oyun, üç seans olarak gerçekleştirildi.

Mucize Sensin; sezon boyunca AnadoluJet’in uçtuğu kentlerde ücretsiz olarak seyirci ile buluşmaya devam edecek. AnadoluJet uçuşları ve sosyal sorumluluk projeleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.This post first appeared on Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket, please read the originial post: here

Share the post

“Mucize Sensin” Ankara’da tiyatro keyfi yaşattı

×

Subscribe to Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×