Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

E-Ticaretin yükselen değeri abonelik modeli E-Ticaret Çağı Haziran sayısında

Tüketicilerin ihtiyaçlarını pratik ve keyifli bir şekilde karşılayabilmeleri çıkış noktasıyla yola çıkan e-ticarette her geçen gün alışveriş süreçlerini kusursuza yaklaştıran yeni modeller geliştiriliyor. Abonelik temelli e-ticaret de online kullanıcıların düzenli olarak satın alma ihtiyacı duyduğu ürünlerin e-ticaret firması tarafından belli tarihlerde teslimat adresine gönderildiği oldukça işlevsel bir model olarak tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de yaygınlaşıyor.

E-ticaret sektörünün geleceğini önemli ölçüde etkileyeceği öngörülen abonelik trendinin ele alındığı E-ticaret Çağı dergisinin haziran sayısında bu modelin tarih sahnesine çıkış hikayesi, firmalara ve tüketicilere sunduğu avantajlar ve Türkiye’deki geleceği konu ediliyor.

Ayrıca E-ticaret Çağı Dergisi’nin 17. Sayısında abonelik tabanlı e-ticaret işi yapan ve Türkiye’de bu modelin yaygınlaşmasına ön ayak olan GittiGidiyor, PayU, Startsub, KutuAbonelik, Erkekpaketi.com ve Kahve.com’un görüşleri de yer alıyor.

2016 yılında Türkiye’de online olarak toplamda 350 bin lastik satışı gerçekleşti!
E-ticaret ekosisteminde tüketicilerin hemen her ihtiyacına çözüm olabilecek pek çok yenilikçi dikey bulabilmek mümkün. Arama motorlarında en çok aranılan kelimelerden biri olan lastik de en çok ilgi gören e-ticaret dikeylerinden biri.

E-ticaret Çağı’nın haziran sayısında Brisa Perakende Direktörü Oğuzhan Avdan, online lastik satışı ve lastik.com.tr hakkında merak edilenleri yanıtlıyor. Avdan ile gerçekleştirilen keyifli röportajda, lastik yenileme ve orijinal ekipman lastik satışlarına bakıldığında son 5 yılda yüzde 13 büyüyen dünya lastik pazarı ve Türkiye’de lastik dikeyine ait pek çok rakam yer alıyor.

Türkiye’nin ödeme yöntemi TROY, cüzdanlara girmeye hazır!
11 Mayıs tarihinde tüketici lansmanı gerçekleştirilen TROY’un altyapı çalışmaları tamamlandı. Bankalararası Kart Merkezi (BKM) tarafından 11 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirilen basın toplantısında 8 milyon euro’luk bir yatırım olan TROY’un gelecek hedefleri paylaşıldı. BKM Genel Müdürü Dr. Soner Canko’nun aktardığı TROY’un ürün gelişimi ve bir markaya dönüşme hikayesinin tüm detayları E-ticaret Çağı Haziran sayısında…

E-ticaret sektörünün nabzını tutan E-ticaret Çağı’nın güncel gelişmeleri değerlendiren köşe yazarlarının kalemlerinden makaleler, özel haberler, analizler ve daha fazlası için www.eticaretcagi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.This post first appeared on Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket, please read the originial post: here

Share the post

E-Ticaretin yükselen değeri abonelik modeli E-Ticaret Çağı Haziran sayısında

×

Subscribe to Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×